SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 111 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1393
burgery oooooooooooo!!! :D


mogliście wpaść do wrocka, ja robię takie domowe :D




Zmieniony przez - t0mas888 w dniu 2014-10-27 14:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty to jestes pozytywnie zakręcona
Mieszkasz w okolicach mnie i dopiero tu na mpj mogłam Cie poznać

Brawa dla kolegi, z takim wsparciem była w nim wielka siłaaaaaaaaaaaaaa

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-10-27 15:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
burgery domowe ale bułki to z biedry :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tomas ciasto za burgery ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris dziekuje za kolege <3 choc to nie my go przygotowalismy to i tak jestesmy dumni a co do wypadu do knajpki to ja dostalam talerz zieleni z tłustymi kawalkami kurczaka - taka prawda gdyby nie ten sos to masakra by była :( a nie mialam juz swoich posiłkow wiec sie skusiłam bo bylam mega głodna


t0mas888 taaak sie nie robiiiiii boooziu kochana jakie one sa zaj**iste !!! i ten SseeeeeeR <3 nieee nooo to juz było przegiecie !!! MadMick, mc donald czy inne fast Foody sa spoko, ale takie domowe burgerki z taka bułeczką i takim serem wperdolyłabym te wszystkie z blachy

Amberson ja tez sie dowiedzialam kilka dni temu ze mieszkamy niedaleko siebie teraz to mozemy zrobic trening razem a co do mojej energii ( "pozytywnej" ) to musiałam obrać taka taktyke, bo inaczej bym do glowy dostała i bardzo mi miło aa i dziekuje za kolege
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Niedziela 2610.2016

Dzien bez cardio i bez treningu

Miska

1. 50g płatków, 30 g odzywki bialkowej UNS ,, cynamon
2. 30g ryzu, 120g kury+ pomidory+ olej lniany 5g
3. 30g ryzu, 120g kury+ pomidory
4. 120g kury+ pomidory+ papryka+ olej lniany 10g
5. dip z białka i masła orzechowego

a teraz moja krótka relacja z MPJ i Weteranów w spodku

V-ce mistrz w kat. kulturystyka juniorów do 75 kg











No dobra kolega zdobyl srebro cieszymy sie bardzo !! ale ja chyba bardziej cieszyłam sie ze zdjęcia poniżej !! i mam nadzieje ze sie kolega nie pogniewa

Z moja Polsą Danną Linn Bailey <3 czyli Anią Halejak , mega zawodniczka, mega sympatyczna i MEGA SKROMNA !!! i oczywiście poza sezonem startowym <3 <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
a teraz troche fotek ze mną


przodem



tyłem



swojej formy nie komentuje , bo ja nigdy nie jestem z siebie zadowolona wiec zostawiam ocene dla Was



a tu po roboczemu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1572
Jestem tu, podziwiam, trzymam kciuki, życzę powodzenia i zazdroszczę barków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dobrze jest na tej masie, brzuch się przebija od kiedy planujesz redukować? od stycznia?

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Issana ciesze sie i bywaj czesto


Mariusz dziekuje cos tam widać , tłuszcz schodzi, ale woda sie trzyma, wiec w miare do przodu . Póki co do konca listopada masa , pozniej trener zadecyduje co dalej w zaleznosci jak bede wygladac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium