SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
to widzimy sie na stoisku UNS SUPPLEMENTS <3

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
MilkyLayne
nie martw się :) mów sobie że "pójdzie w cycki" :) co to za wynalazek ten Green Cola/


W sumie racja, zawsze cosik tam pójdzie w te bimbały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Iccana
Pójdzie w bica Sylwia !


w bica nie chce, ale w barki chetnie przyjme

Doris
dzieki za wyrozumialosc , i masz racje zyc trzeba, ale wygladac jako tako tez !! tym bardziej ze UNSa trzeba godnie reprezentowac
ale czasem mam ochote wpieprzyć cala lodowke !!!!! i nic ni poradze ze nie umie sie powstrzymac


Aguś ja niestety nie wiedzialam ze w ogole cos bedzie w Opolu , gdyby nie Doris , mialam bardzo malo casu na wizyty w internecie i na cokolwiek prywatnego ,dlatego ciesz sie ze jade, bo troche sie odstresuje i spotkam w koncu całaą UNS'owa kipe !!
a pysznosci mam nadzieje ze ostatni raz w tym miesiacu


Popuri tez sie cieszymy !! )

MilkyLayne w BARKI chce !!! cycki nie sa mi do szczescia potrzebne ;) a ta cola to poprostu cola slodzona stewia

hahahahaha Dorka "bimbały" no faaaakt cos tam poszło


a teraz cos na "temat "

tak jak wspominałam kilka dni temu ,Wczoraj byłam ostatni dzien w starej pracy !!!!! w zwiazku z tym ciahcnełam miedzy druga praca szybko trening pleców <3

1.sciaganie drazka do klatki szeroko 3x15
2.przyciaganie chwytu waskiego do klatki na maszynie 4x12
3. sciaganie do bioder drazka na wyciagu gornym 3x15
4. odwrotny butterfly 3x20
niestety bez cario

MISKA troche kulała....ale głównie to wygladalo tak :
1.25g ryzu+100g kury+warzywa+10ml oleju
2. 100g kury+warzywa+10ml oleju
3.100g kury+warzywa+10ml oleju
4.25g ryzu+100g kury+warzywa+10 ml oleju
5.25g ryzu+100g kury+warzywa
6.40g odzywki białkowej +lycha masła orzechowego




SUPLEMENTACJA
UNS Vit a Min jedna porcja do śniadania
UNS green coffe - 2 caps przed treningiem
UNS Bcaa - 10g przed treningiem i przed cardio
UNS Cytrulina - 5g przed treningiem
UNS Aakg - 5g przed treningiem
UNS Zin Mag - 2 caps przed snem
UNS Classic whey - 2x30 g

a wyglądam mniej wiecej tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Mi sie wydaje czy dobilas troszke mieska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Bic konkretny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Syla bicek petarda:) nie było widac na stoisku ,że az taki.specalnie taka białą bluzeczke ubrałaś:P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
markoto
Sylwia bardzo miło było cię poznać :)

ciesze sie bardzo ! , ale cieszylabym sie bardziej , jakbys mi przyblizyla swoja osobe bardziej , bo po nicku srednio Cie kojarze

Cielu ciezko mi powedziec czy jest to przyrost masy miesniowej...zwłaszcz ze nie trenowalam wiecej niz 2x w tyg , bardziej stawim na sporą ilosc wody+ tluszcz i to daje takie złudzenie optyczne

MilkyLayne dziekuje


Aga jakos ostatnio nie jestem skora do odkrywania ciała raczej staram sie zakrywac ramiona, nie wiem czemu , jakis taki dziwny wstydnis sie ze mnie zrobił



a teraz do rzeczy !!

moze zaczne od niedzieli która spedzilam bardzo energicznie i sympatycznie !!! MIałam przyjemnosc reklamowac i uczestmiczyc w sprzedazy na stoisku UNSa, które było miażdzące !!!! i tu sie nalezy ogromna pochwała dla wszystkich , ktorzy te stoisko stworzyli !!!
druga sprawa , ciesze sie ze spotkalam osoby z teamu UNS i innych , i milo bylo uslyszec kilka cieplyc slow

Wspolnie z nasza kolezanka Laura planowalismy sobie zrobic czita !! ale skonczylo sie na mrozonej kawie wszystko poszłoby zgodnie z planem gdyby nie Paulina Sensuła i jej chlopak , ktorzy nas odwozili do domu i nie dali sie skusić odstępstwo od diety czyścioszki !!! ale za kare wyjadłam chlopakowi Pauliny , jego ulubione żelki pewnie mnie przeklina za to do dzis

a Tu z Laurą i Martą Tkaczyk


aaa i mam w koncu pillboxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
Ale Ty masz łapska,chyba wpadne do Ciebie na trening może i mi podrosną
A żelki moglas jeść smialo bo zrobila się jedna wielka zelka od slonca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Biceps konkretny ! Niestety na co dzień tak tego nie widać ale jak przypięłaś łapę to... nie da się zauważyć, że jest większy niż u niejednego trenującego faceta ;)Pewnie na siłowni zawstydzasz kolegów.
Fajnie, że jednak udało Ci się znaleźć czas w niedziele i zaszczycić nas swoją osobą na stoisku. Przyczyniłaś się nie tylko do utrzymania dobrej atmosfery. Sylwia sprawdziła się również jako doskonała pomoc w sprzedaży supli ! Kobiety to zawsze mają swoje sztuczki sprzedażowe ;)

Ps. W nagrodę dostaniesz ode mnie płytę z fotami - właśnie się nagrywa;)

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-06-02 15:14:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium