SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No i gdzie ta wieczorna relacja? A w zasadzie już nocna;]
Ciekawe jak trening i zakupy poszły;) Wszystko już nabyte?

Tak w ogóle - kto to widział by iść do pracy jedynie na 2 godziny?:D
Ale czapa !:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
No i gdzie ta wieczorna relacja? A w zasadzie już nocna;]
Ciekawe jak trening i zakupy poszły;) Wszystko już nabyte?

Tak w ogóle - kto to widział by iść do pracy jedynie na 2 godziny?:D
Ale czapa !:D



oooj Dorka wrocilismy do domu o 22 a nie umialam sie doczekac strojenia wiec nawet nie zjadlam a zaczelam stroic choinke, pokoj i w ogooleee hehehe wszystko kupione trening tez niezły. a Co do mojej dwugodzinnej pracy wczoraj ,to musialam przyjsc specjalnie dla jednego pracownika, ktory sie jeszcze spoznil.....


a wiec tak

Wczora- piatek poszły plecy

1.przyciaganie drązka do klatki na wyciagu górnym <szeroko> 3x15
2. przyciaganie do brzucha gryfu lamanego na wyciagu 4x15
3. wiosłowanie hantlami oburacz w lezeniu na skosnej lawce brzuchem do lawki 4x15
4. przyciaganie do brzucha na wyciagu dolnym szeroki chwyt 4x20
5. sciaganie drazka (trojkat) ponizej klatki na wyciagu gornym 4x12
6. odwodzenie ramion w tył (tył barkow) 4x12
7.unoszenie ketla w tył , w pochyleniu 4x20

MISKA

1. 60g płatków+30 g białka
2. 30g ryzu+120g kury+olej+ ogorki zielone
3. 50g ryzu bassmati+120g kury +pomidory+ olej
4. 30g ryzu bassmati+120g kury+ pomidor
5. 30g ryzu+ 75g łososia wedzonego+ 3 bialka jaj

suplementacja:
do sniadania : witaminy UNS
przed treningiem: bcaa,jablczan,cytrulina
po treningu
: bcaa, glutamina, jablczan, UNS, białko , vitargo,

a oto moje wczorajsze pocieszenie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Też muszę w tym roku zainwestować w zapachowe ozdoby na choinkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
noo ta sucha pomarancz calkie intensywnie pachnie, cynamon sztuczny ale ladnie wyglada za to choinka mega pachne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Szkoda, że laski wanilii tak mocno nie pachną . Uwielbiam jej zapach.Cynamon będzie obowiązkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ja rowniez uwielbiam zapach wanilii !! dlatego u mnie obowiazkowo jest zawsze swieczka o tym zapachu:D lub wanilia z pomarancza, kiedys mialam bzika na jablko cynamon ale juz mi sie przewachało :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Nie przypominaj mi nawet... zapiekany ryż z jabłkiem i cynamonem - smak dzieciństwa <3 Świeczki też uwielbiam Kiedyś miałam obsesję na ich punkcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Ryż z jabłkiem i cynamonem to jeszcze czasy przedszkola i wczesnej podstawówki pamiętam Się jadło na stołóweczce "Proszę Pani ja chce repete"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ja nigdy na żadne obiady w szkole nie chodziłam No dobra, miesiąc... po czym na widelcu zobaczyłam resztkę jedzenia i to był mój ostatni raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
W takim razie wybaczam ;)
Widzę, że lubisz tradycję - ja nie mam jeszcze choinki i w sumie nawet nie wiem czy będę kupować czy wybiorę coś innego by chociaż symbolicznie przypominało o nadchodzących świętach. Dobry trening !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium