SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Sylwia - ja z "lekkim" opóźnieniem, ale bardzo, bardzo gratuluję zwycięstwa w debiutach

Dawniej śledziłam Twój dziennik, potem znikłaś i nawet się zastanawiałam, co z Tobą..
Na zawodach rewelacyjnie się zaprezentowałaś, mimo że to sylwetkowe widać było u Ciebie grację, kobiecość, no ekstra
Forma dopracowana, zostawiłaś w tyle rywalki

Teraz na pewno będę trzymać kciuki, widzę że już strój gotowy, oczywiście tak jak wszyscy podziwiam za cierpliwość, ale też talent - bo widać że masz duże zdolności manualne - i strój własnoręcznie ozdobiony, no i makijaż na debiutach jak prosto z profesjonalnego salonu

Zmieniony przez - ventura w dniu 2015-03-23 13:40:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ventura
Sylwia - ja z "lekkim" opóźnieniem, ale bardzo, bardzo gratuluję zwycięstwa w debiutach

Dawniej śledziłam Twój dziennik, potem znikłaś i nawet się zastanawiałam, co z Tobą..
Na zawodach rewelacyjnie się zaprezentowałaś, mimo że to sylwetkowe widać było u Ciebie grację, kobiecość, no ekstra
Forma dopracowana, zostawiłaś w tyle rywalki

Teraz na pewno będę trzymać kciuki, widzę że już strój gotowy, oczywiście tak jak wszyscy podziwiam za cierpliwość, ale też talent - bo widać że masz duże zdolności manualne - i strój własnoręcznie ozdobiony, no i makijaż na debiutach jak prosto z profesjonalnego salonu

Zmieniony przez - ventura w dniu 2015-03-23 13:40:06



Heeeej , zzniknełam ale juz jestem i nie uciekne !! takze Ty tez mnie nie opusczaj

Bardzo Ci dziekuje za mile slowa !!! mam nadzieje ze jeszcze kiedys bede miala mozliwosc pokazania w finale jak ja widze ta kategorie

a zdolnosci manualne mam podobno po babci i mamie i zamierzam je wykorzystywac jak tylko sie da jeszcze raz wielkie dzieki !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Aga - jakby co to adres mam - możemy się dogadać jak chcesz zrobić Sylwii niespodziankę :D
Co do strojów to - ja w nich niczego nie wygrałam ale również nie wyobrażam sobie je sprzedać. To taka sama pamiątka wg mnie jak suknia ślubna dla panny młodej.

Sylwia - Kapusta ? Nic Ci się po niej już nie dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Dokladnie Dorka ! Suknia wisi i na pewnoo jej nie sprzedam , bo jest jedyna w swoim rodzaju

A po kapuscie ani jednego bączka nie mialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
sylwia2432
Dokladnie Dorka ! Suknia wisi i na pewnoo jej nie sprzedam , bo jest jedyna w swoim rodzaju

A po kapuscie ani jednego bączka nie mialam



Takie podejście to ja popieram !
Za ogórkami kiszonymi nie przepadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Doris.K
Aga - jakby co to adres mam - możemy się dogadać jak chcesz zrobić Sylwii niespodziankę :D
Co do strojów to - ja w nich niczego nie wygrałam ale również nie wyobrażam sobie je sprzedać. To taka sama pamiątka wg mnie jak suknia ślubna dla panny młodej.

Sylwia - Kapusta ? Nic Ci się po niej już nie dzieje?


Doris wchodzę w to:)
Tylko pomyślę co jej jeszcze podrzucić :P
A stroje to faktycznie pamiatka Ja je trzymam w pudełeczkach i nikomu nie oddam!!! :D

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
sylwia2432
Dokladnie Dorka ! Suknia wisi i na pewnoo jej nie sprzedam , bo jest jedyna w swoim rodzaju

A po kapuscie ani jednego bączka nie mialam



Ja ostatnio zjadłam czerwona fasolę :0
Boże co to sie działo!!! Masakra :(
Nigdy więcej

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
sylwia2432
Aga ja sie nie ukrywam :D


Syla może Twoje złote ręce przyniosłyby mi szczęście <3

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness
sylwia2432
Dokladnie Dorka ! Suknia wisi i na pewnoo jej nie sprzedam , bo jest jedyna w swoim rodzaju

A po kapuscie ani jednego bączka nie mialam



Ja ostatnio zjadłam czerwona fasolę :0
Boże co to sie działo!!! Masakra :(
Nigdy więcej


A ile jej zjadłaś ? Z puszki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Dorka Lubie ogorki w każdej postaci tzn zielone zwykle na razie Niet!! Bo się ich najdlam przed debiutami

Aga chętnie się Przyczynie do Twojego blasku na scenie!! <3 ale w Paczce chce coś extra na zachętę :D a ja mam po fasoli to samo, pierdy takie ze o tym ja pier****§§§
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium