SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Sylwia jeszcze im pokażemy

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ile dziewczyn malowalas w końcu?
Miska na zawodach tez trzymana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Mariusz - dokladnie !!!!

Doris - malowałam 3 dziewczyny , w tym jedna nie na scene
miska na zawodach powiedzmy ze byla trzmana .. bo nie mialam za bardzo czasu na jedzenie a dwa nawet nie czulam glodu , bo rano zapchałam sie lodami bialkowymi z adwokatem ktory dostalam od jednej z dziewczyn ktore malowałam, .


Poniedziałek 20.04.2015

mialam w planie nogi i cieszylam sie na ten trening, jednka musialam zostac do pozna w pracy i nici z treningu :(

Wtorek 21.04.2015
nie dałam sie zatrzymac w pracy i poleciałam jak strzała na siłownie !!! Od rana miałam mega ochote na barki !!!! i postanowiłam ze nie bede z tym uczuciem walczyc i dowaliłam równo !!!

barki + posladki
1. wznosy ramion w bok siedzac na lawce 4x15
2.wyciskanie na maszynie siedzac 3x15
3. unoszenie sztangi lamanej wzdłod tułowia do brody 4x12
4. unoszenie ramienia jednorącz lezac na lawce skosnej 3x12
5. unoszenie ramion w tył lezac na brzuchu na lawce skosnej 3x15
1. przysiad sumo z linkami na wyciugu dolnym cos ala MC 3x15

stepper 30 min

a po treningu shake białkowy



Miska :
niskie węgle
1.50g płatków+ 30g białka
2.140g drobiu+warzywa150g+10g olej
3.140g drobiu+warzywa150g
4.140g drobiu+150g warzyw+10 oleju
5.140g miesa+100g warzyw
6.30g odzywki bialkowej+maslo orzechowe

Suplementacja :
UNS Vit a Min - jedna porcja do śniadania
UNS Bcaa - 10g przed treningiem i przed cardio
UNS Cytrulina - 5g przed treningiem
UNS Aakg - 5g przed treningiem
UNS green coffe - 2 caps przed treningiem
UNS cafffeine - 1 caps przed treningiem
UNS Whey 60g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
no kurde ! a myślałam, że masz zamiar malować tylko kobity występujące na scenie.. ale przynajmniej teraz wiem, że next time mogę ustawiać się w kolejce do Ciebie! hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Syla fajnie było cie spotkać i zamienić kilka słów:) Tylko kurde gdzie Ja mam nasze wspólne fotki? :/

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ta cytrulina z aakg to Cie ladnie chyba pompuje co :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
lauraa96
no kurde ! a myślałam, że masz zamiar malować tylko kobity występujące na scenie.. ale przynajmniej teraz wiem, że next time mogę ustawiać się w kolejce do Ciebie! hehehe





Laura Ty masz pierszeństwo

Agnieszka mnie również jest bardzo miło a focie prosze bardzo !! tylko nie wiem co z tym fotografem chyba mu sie zakreciło od szampana albo to my jestesmy takie niewyraźne









a tu jeszcze fotka z naszym dzieckiem Dawidem , który brał udział w eliminacjach do ME juniorów, oraz w kat kulturystyka do 80kg, niestety nie dostal sie do finału. ale dał czadu na scenie w ubiegłym roku zdobył srebrny medał na Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranow ,ktore odbyły się w Katowicach .



Cielu przyznam szczerze ze uwielbiam ją !! pompa jest zacna !! w kompozycji z betaAlaniną i aakg trening to kosmos !! mimo niskich węgli

Środa 22.04.2015

Wczoraj poszedł biceps , triceps i brzuch
1. prostowanie ramion na linkach 4x20
uginanie ramion na linkach 4x12
2. francuskie wyciskanie 4x12
uginanie ramion ze sztanga 3x10
3. prostowanie ramion podchwytem na gryfie prostym na wyciagu gornym 4x15

brzuch: unoszenie tułowia na laweczce skosnej głową w dół 3x20
unoszenie kolan do klatki 2x20

interwał 25 min



Miska :
niskie węgle
1.50g płatków+ 30g białka
2.140g drobiu+warzywa150g+10g olej
3.140g drobiu+warzywa150g
4.140g drobiu+150g warzyw+10 oleju
5.140g miesa+100g warzyw
6.30g odzywki bialkowej+maslo orzechowe

Suplementacja :
UNS Vit a Min - jedna porcja do śniadania
UNS Bcaa - 10g przed treningiem i przed cardio
UNS Cytrulina - 5g przed treningiem
UNS Aakg - 5g przed treningiem
UNS green coffe - 2 caps przed treningiem
UNS cafffeine - 1 caps przed treningiem
UNS Whey 60g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
O prosze - widze ze sie dobrze bawilyscie ;)

Sylwia - jakie masz plany na najblizszy czas? Do kiedy te niskie wegle beda u Ciebie jeszcze goscic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
hhaahhahaaha...nie mogę,co za fotki i te butelki:P Zostawie to bez komentarza ;) Pijaczki................... Doris widzisz co tam sie działo hahaha

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
O prosze - widze ze sie dobrze bawilyscie ;)

Sylwia - jakie masz plany na najblizszy czas? Do kiedy te niskie wegle beda u Ciebie jeszcze goscic?


Dorka - obecnie przymierzam sie do oczyszczania organizmu z toksyn,złogów i innych świństw, ale o tym napisze jak bede miala dokładnie rozpisane co i jak. Nadmienie tylko ze ta kuracja trwa od 2-4 tygodni i jest to tzw "POST". Po tym poscie , o ile przetrwam do konca, zobacze co ze mnie zostanie. Chciałam przygotować sie na Sopot, ale tak jak mowie zobacze jak po tym oczyszczaniu bede wygladac, bo jesli okaze ze sie ze zlece tez z mieśnia to wyjde moze w bikini hehehehe nie no zartuje albo w sumie to nie głupi pomysł...

co do niskich wegli, to dzis ostatni dzien, poniewaz od jutra zaczynam wstepne zejscie z białka , a w zasadzie z miesa, i zamieniam ryz na kasze jaglaną, gdyż jest zalecana przy oczyszczaniu. A tak na marginesie, to ja wcale nie ubolewam naad tymi niskimi weglami, prawde mowiac dobrze sie czuje i nie potrzebuje ich sporo do życia... za to jestem bardzo ciekawa tej zamiany bialka na wegle do tego dojda soki z owoców, i sporo warzyw . Dieta absolutnie nie pod zawody, ale mam nadzieje ze pro Zdrowotna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium