SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Więcej odwagi dziewczyny następnym razem - podchodzić, zapoznawać się, rozmawiać, przytulać, całować itd itp :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Rozmawiałyście, ja nie chciałam przeszkadzać Sylwia, w takim razie, musimy się kiedyś zapoznać, może będzie nam dane się poznać ,spotkać na jakimś zjeździe/zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jakby co to niebawem jest Puchar Polski w Mińsku Mazowieckim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Na puchar na pewno ja zawitam, mam raptem 50 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Na puchar na pewno ja zawitam, mam raptem 50 km


Super, w takim razie niebawem znów się widzimy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
Więcej odwagi dziewczyny następnym razem - podchodzić, zapoznawać się, rozmawiać, przytulać, całować itd itp :D


hehehehe musze sie nauczyc od Ciebie tych przykazań

Iccana no trzeba koniecznie !!!


Seba zazdroszcze bo ja mieszkam na drugim koncu polski ;/ mialam jechac ale za duzo by mnie to wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Sylwia a jakbyś się zgadała z jakimiś osobami, które też by były chętne na taki wyjazd?
Przykazań ucz się ucz, przy najbliższym spotkaniu zweryfikuję jak się przykładałaś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
SebastianMielecki
Na puchar na pewno ja zawitam, mam raptem 50 km


Super, w takim razie niebawem znów się widzimy ;)


Ciasto przywieziesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Kto wie - jest szansa a Ty?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Mógłbym, tylko jakie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium