SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
cześć Sylwia! miło mi było Cie poznać w Kielcach jesteś bardzo sympatyczna będę śledzić dziennik i jestem ciekawa efektów oczyszczania, p.s. nie boisz się że może Ci np. mięsień polecieć przez taką dietkę oczyszczająca ? buziakii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
A dzis co w planach ? Jak w ogole obecnie forma wyglada ?Nic sie nie pokazujesz a my tesknimy ;)


Dorka dzis w planach były nogi forma z dupy... i mysle ze nic pozytywnego na zewnatrz sie nie pokarze , mam nadzieje ze chociaz wewnatrz bedzie wszystko jak nalezy ! trzasne w czwartek jakies fotki


MaksymS polecam ta lekture kazdemu , chociazby ze wzgledu na podstawowe inforacje o naszym organizmie, szczegolnie osobom ktore maja diete -ze sobie pozwole uzyc sformułowania typowo "kulturystyczną" , która tak na prawde mocno obciaza nasze organy. Ksiazka na prawde wciaga, przyjemnie sie ja czyta i jest napisana prostym-zrozumiałym dla zwyklego człowieka jezykiem .


polka88
cześć Sylwia! miło mi było Cie poznać w Kielcach jesteś bardzo sympatyczna będę śledzić dziennik i jestem ciekawa efektów oczyszczania, p.s. nie boisz się że może Ci np. mięsień polecieć przez taką dietkę oczyszczająca ? buziakii


Hej Paulina Ciebie równiez miło bylo poznac !! ciesze sie ze tu wpadłas i oczywiscie zapraszam do sledzenia jesli chodzi o oczyszczanie to, dowiedziedzialam sie i uswiadomilam sobie ze efektow wizulanych za bardzo nie bedzie...bo to nie na tym polega, tym bardziej ze zdecydowałam przeprowadzic post dwutygodniowy , nie bede ciagla glodowki do 4 tygodni wlasnie ze wzgledu na spadki . Moze kiedys jak juz nie bede miala w odległych planach startów ,to zaryzykuje i postaram sie przeprowadzic oczyszczanie ksiazkowo .


Poniedziałek 27.04.2015

Suplementacja :
UNS Vit a Min - jedna porcja do śniadania
UNS green coffe - 2 caps przed treningiem
UNS cafffeine - 1 caps przed treningiem cardio

Miska....
1. sok z owoców
2. 150g warzyw +10ml oleju lnianego
3.szklanka soku z owoców
4. 150g warzyw
5. 150g warzyw+ nasiona słonecznika

treningu nie zrobilam , tylko bieznia 30 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Syla Twoja micha nie odbija sie na samopoczuciu? Ja dzien bez mięsa uważam za stracony ;)

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Aga przyznam szczerze ze czuje sie o wiele lepiej jak nie jem kury , nie wiem jak by było po indyku ale , poki co bez kury znaczna poprawa samopoczucia , pomijajac delikatne osłabienie z powodu duzego obnizenia kcal, ale da sie zyc a uwazasz ze dzien stracony ze wzgledu na zrodlo bialka czy ze bez miesa ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Skoro chce się szybko zrobić takie 'oczyszczanie' jelit to nie lepiej zapodać sobie porządny płyn -taki jak np podaję się przed badaniami wiadomo jakiej części ciała ? Wtedy po 1 dniu jelita są czyste do zera :)

Forma na pewno jest ok - wiadomo nie na zawody ale takiej się przecież nawet nie da utrzymać słońce ;) O i u mnie wczoraj nogi były grane, u Agi też. Ładny trójkącik :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Wtorek 28.04.2015

Tak jak wspominałam Wcześniej w planie miałam nogi

1. Prostowanie kolan na maszynie 5x20
2. Syzywki 3x15
3. Wchodzenie na podest 3x15 na nogę
4. Przysiad sumo 4x 20
5. Żuraw 4x15
6. Odwodzenie nogi w tył na wyciagu dolnym 4x20
7. Uginanie kolan na maszynie leżąc 4x20

Bieżnia 20 min

Stołowałam się socZkami z owoców i warzywami, dziwnie się czułam bo energia jako tako ale siłowo lipa... O co chooo????

DORKA haha święta trojca Oczywiście masz rację, że formy po prostu nie da się utrzymać zbyt długo, tzn da się.... Ale wiadomo jak ja też jestem strasznie krytyczna względem siebie i chciałabym utrzymać jakiś ładny poziom sylwetkowy na co dzień, ale jak jest źle to jest ŹLE!!

Co do Oczyszczania to właśnie takę specyfiki zapodaj w ten weekend, wiec będzie gruuuuboooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Hej

moze na poczatku usprawiedliwie moją kilkudniową nieobecność , mianowicie zaszła pewna zmiana w moim zyciu i musiałam ogarnąc pare spraw , stad zastój z wpisami, dodam ze nie tylko zaniedbałam dziennik ale rowniez treningi i diete

więc tak po kolei..

w majowy weekend zakonczyłam moje oczyszczanie, zadowolona jestem srednio bo nie zrobilam go tak jak planowałam ale na wadze 3 kg mniej sylwetka sie nie zmieniła, tzn dalej klops !!

Przez to oczyszczanie nic mi sie nie chciało to raz a dwa nie mialam nawet na niego czasu jedyny trening jaki zrobilam w tamtym tygodniu to był w niedziele 3 maja w Krakowie , był on dosc chaotyczny bo nie znałam siłowni, inny sprzet i chciałam wykorzystac ten dzien na maxa , wiec zrobilam

5 cwiczen na plecy,
3 cwiczenia na barki
2 cwiczenia na posladki
aeroby 30 min na biezni

a wygladam mniej wiecej tak




Dzis zrobie pierwszy porzadny ,wg rozpiski trening ! bedą to nogi oraz biceps .

Pogoda do spania aleeeee... prezent od UNS postawił mnie na nogi !!! DZIEKUJE !!!!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
I to ma byc ten klops ? Chyba prosisz sie o klapsy za to wprowadzanie nas w blad ;)

Jak 3 kilo zeszlo to chyba dobrze - oczywiscie o ile dwa dni po tym oczyszczaniu waga jakos szczegolnie nie wzrosnie
Ile tam na liczniku w ogole siedzi ?

Co to za zmiany?
Dobrze ze humor wraaaca !;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Jaki smak iso polecasz, bo bede musial wie wkrótce zaopatrzyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
I to ma byc ten klops ? Chyba prosisz sie o klapsy za to wprowadzanie nas w blad ;)

Jak 3 kilo zeszlo to chyba dobrze - oczywiscie o ile dwa dni po tym oczyszczaniu waga jakos szczegolnie nie wzrosnie
Ile tam na liczniku w ogole siedzi ?

Co to za zmiany?
Dobrze ze humor wraaaca !;)


Dorka przed oczyszczaniem 63 kg teraz waga 60kg czyli taka jak przed zawodami

ja uwazam ze klops bo przyzwyczaiłam sie do innej sylwetki... no ale zaczynam od dzis sie przykladac wiec mysle ze poprawi sie co nieco do lata

zmiany związane z moja pracą



Mizer ja uwielbiam smak toffi , kokos, w sumie waniliowy, czekoladowy teraz pierwszy raz mam i tez jest całkiem dobry ! mimo ze nigdy nie przepadalam za białkami czekoladowymi a te mi zasmakowało capucino do kawy zawsze pije , truskawka , banan, yyy ja lubie chyba wszystkie !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium