SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
No muszę przyznac, że dynia piękna Ci wyszła ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
Goferki wyglądają tak apetycznie ;)


Doris zrobie Ci kiedys !!


a teraz przepis na snickersa

wiec tak:

1 warstwa od dołu- płatki kukurydziane, olej kokosowy, ( olej rozgrzewamy w kompieli wodnej , płatki rozgniatamy i mieszamy z ciepłym olejem, dajemy na spod naczynia , dogniatamy i odstawiamy do lodowki na 15-20 min)

2 warstwa - masa korówkowa/kajmakowa połączona z rozgrzanym olejem kokosowym(nakladamy na schłodzoną pierwsza warstwe i wkladamy znowu do lodowki na czas przygotowania 3 wartswy )

3 wartwa - roztopiona czekolada mleczna z orzechami, olej kokosowy i prazony ryz czekoladowy( roztapiamy czekolade i olej w kapieli wodnej i dodajemy ryz prazony) i znow dajemy do lodowki na noc zeby sie wszystko fajnie porobiło

jeśli chodzi o proporcje to podaje te co ja robilam na 3 pojemniki
1. platki cornflakes około 150-200g , 2 solidne łyżki oleju kokosowego w bryle oczywiscie
2. 3/4 puszki masy krowkowej, 2 łyzki oleju kokosowego
3. ja dałam 3 tabl czekolady , 3 łyżki oleju kokosowego

dla przypomnienia dodaje jeszcze raz fotke jak to powinno wygladac




no niestety nie jest to w zadnym wypadku fit przysmak , ale robiłam go dla meza "na po zawodach" i na pewno bede chciala takie ciacho dla siebie jak zejde ze sceny <3 bo jest....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Izka dziekuje nieskromnie powiem ze sama jestem z siebie dumna ale dziekuje dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dziękuję bardzo za przepis - chyba na najbliższy czit coś tego typu wpadnie, zmniejszę proporcję po prostu, żeby nie zjeść za dużo :D
Iza? Raczej Iwona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
aha heheheh dziekuje za poprawke zapamietam IWoooNaaa ! aaaa i dulcobis koniecznie w zestawie ze snickersem no i uchylone okna !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
Sylwia K.
Czeeeeeść Sylwuś


Cześć Ślicznaaaaaa ;)

W końcu zajrzałam do Was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sylwia2432
Sylwia K.
Czeeeeeść Sylwuś



oooo Witam Cie Sylwusia ,miło że wpadłaś



Dorka przepis napisze pod dzisiejsza rozpiska


Wiec tak zaczne od wczorajszeo dnia:

MISKA bez zmian:
1. 50g płatków, 3 białka jaj, 15g odzywki bialkowej UNS, cynamon, przyprawa korzenna, olejki do smaku i maslo orzechowe
2. 30g ryzu, 120g kury+ pomidory+łyzka oleju
3. 30g ryzu, 120g kury+ pomidory
4. 120g kury+50g ryzu + pomidory
5. 120g kury + pomidory+30g ryzu+ olej
6. dip z białka +masło orzechowe



trening plecy i tył barków + brzuch
1. Ściąganie drążka szeroko do klatki nachwytem 20-15-10-10
2. Wiosłowanie nachwytem sztangą nisko do brzucha , 8, 7, 6
3. Ściąganie drążka na prostych ramionach szeroko nachwytem 4 x 15p.
4. Wiosłowanie hantlem do boku w oparciu o ławkę , 3 x 10p.
5. Wznosy tułowia z ciężarem w podporze 3 x 15p.
brzuch:

1. unoszenie kolan 3x20
2. spiecia brzucha na pilce 4x20


Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-10-30 21:22:11


Wpadłam i czytam/oglądam te Twoje pyszności!!! Oczywiście będę śledzić poczynania - nie wiedziałam że się szykujesz do startu. Dopiero po ostatnich fotkach coś mi zaświtało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Jak coś Ci zaświtało tzn że coś widać No Sylka jednak sie zdecydowałam na start, bo nie dawało mi to spokoju jest mi bardzo milo ze tu zaglądasz i Zapraszam jak najbardziej do śledzeni a pyszności jem póki jestem na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Caly czas zapominam o tych magicznych tableteczkach ! Uchylone okna to pewnie malo- do zestawu trzeba jeszcze drzwi dorzucic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 111 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1393
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium