SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Cielu tak pieke w piekarniku, o ile sie nie mysle to w 180 stopni 60 min

Laura ja generalnie gloduje troche i zaraz po posilku jestem glodna i wlasnie mam odwrotnie, mam wiecej energii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Fajnie ten chleb wygląda muszę spróbować

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Ten chlebek prawda piekny;) jest w biedronce gotowa taka mieszanka jak byłby ktoś zainteresowany;) kiedyś przeglądałem i byłem zaciekawiony, aczkolwiek nie za bardzo mnie to przekonywało, dzięki Tobie wiem że trzeba spróbować; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dawno mnie tu nie było, cieszę się, że już wróciłam bo normalnie tęskniłam za Wami ;)
Widzę, że trochę się u Ciebie w tym czasie wydarzyło. Po pierwsze gratuluję uzyskania nowej pracy. Po drugie pięknie wyglądasz na zdjęciu w stroju kąpielowym. Wiadomo, że inaczej niż na scenie aczkolwiek jak dla mnie jest to tylko i wyłącznie na plus. Zyskałaś bardzo dużo na kobiecości.
Po trzecie - zmiana w diecie polegająca na utrzymaniu stałego makro. Mimo to strasznie mało tych węgli, wychodzi 75 g ryżu dziennie jedynie. Piszesz, że czujesz się głodna - czemu w takim razie nie podbijasz makrosów albo nie zamienisz części T na WW?

Chleb faktycznie wygląda fajnie, tylko czy jest na niego miejsce w Twojej diecie?:)
Jakieś makro czy coś tego typu można prosić ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Jutro idę do Rossmana w takim razie :D Może i Ja coś upiekę:) Ale z ciebie kuczareczka no no

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
szacun że Ci się chce piec chleb, mi by się nie chciało :D ale zjeść bym zjadła haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Akurat ten chleb jest bardzo prosty w przepisie, żadnych zakwasów :) a smakuje bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
chleb to same ziarna wiec na pewno sporo tluszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Mariusz polecam, jest swietny


MilkyLayne o widzisz w biedronce nie zwrocilam uwagi , ale sie rozejrzę a Tobie rowniez polecam sprobowac


Doris my za Toba tez !! i cieszymy sie ze juz jestes !!
no male zmiany, poki co na plus dziekuje za tyle komplementow . co do wegli to obralam staly poziom poniewaz strasznie zaniedbalam diete i nie chcialam wejsc na wyzszy poziom ani znow na zbyt niski, a 75g przy takiej malej ilosci treningow ( w tyg) jest mysle wystarczajace dla mnie osobiscie , a glodna jestem rzadko choc teraz nie ukrywam ze jestem przed okresem wiec moze dlatego bym wiecej zjadla druga sprawa musze i tak troche zredukowac

co do chleba to generalnie nie mam jakichs zakazow co do wyboru weglowodanow, byleby były rozsadnie wybierane, i z drugiej strony raz w tyg jak zjem na sniadanie 2-3 takie male kromeczki nic mi sie nie stanie
a jakie makro to nie mam pojecia : 4 cale jajka + 50 ml oleju z pestek winogron + mieszanka nasion


Aga no my baby musimy se jakos radzic w te "ciezkie dni " pochawl sie swoim wypiekiem oczywiscie !!


Paulina mi by sie tez nie chcialo , ale to jest tak banalny przepis , ze chyba bardziej sie nie da , poprotu wszystko mieszasz i wlewasz do foremki max 15 min

Popuri zgadzam sie Toba


markoto dokaldnie, dodatkowo 50 ml oleju ,wiec bardziej traktujemy go jako skadnik tluszczy w posilku przynajmniej ja sobie tak go potraktowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
ej ale robisz ten chleb z jakiejs gotowej masy tak? wklejcie mi foto lub napiszcie dokladnie co to mam kupic to az sprobuje zrobic ! ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium