SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Sylwia tyle się ograniczałaś, także jak już posmakowałaś czegoś ZUEGO to ciężko zrezygnować hehe :D
ja nie dałabym rady zrobić czegoś, czego później nie mogłabym zjeść :D także szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
lauraa96
Sylwia tyle się ograniczałaś, także jak już posmakowałaś czegoś ZUEGO to ciężko zrezygnować hehe :D
ja nie dałabym rady zrobić czegoś, czego później nie mogłabym zjeść :D także szacun


Nooo najgorzej wejść w cug i potem skończyć... ale jak sobie popatrzę na zdjęcie z pucharem to od razu gębą się cieszy i zamyka przed wyjazdem jakiegoś Burgera czy lodów z masłem Orzechowym i czekolada
Zrobiłam dziś rafaello light, bo mi brakło jednego skladnika na rurki i zrobię je za tydzień na weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura z tym gotowaniem i jedzeniem widze masz tak samo ;)
Sylwia-wiadomo ze juz do MP nie zmienisz sylwetki o 180% ale kazdy ma jakies braki/ minusy nawet Ci zawodnicy z dluuugim stażem ;)

Wiadomo ze to woda a nie tłuszcz - przeciez w kilka dni się nim nie obrasta ;) 5 kg różnicy to chyba taka norma - jest dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
dokładnie teraz zatrzymała się woda nic stracznego :) szybko zejdzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
Laura z tym gotowaniem i jedzeniem widze masz tak samo ;)
Sylwia-wiadomo ze juz do MP nie zmienisz sylwetki o 180% ale kazdy ma jakies braki/ minusy nawet Ci zawodnicy z dluuugim stażem ;)

Wiadomo ze to woda a nie tłuszcz - przeciez w kilka dni się nim nie obrasta ;) 5 kg różnicy to chyba taka norma - jest dobrze ;)



Dorka chyba mało kto nie ma problemu z nie oblizywaniem paluchów podczas gotowania czegoś zakazanego .

No nikt nie jest z siebie zadowolony w 100%
no tłuszcz raczej nie, ale wiesz jak .... panika ze woda nie zejdzie ... :'-(

Cielu obyś miał racje

Poniedziałek

Dziś w planie znów niskie węgle
1.50g płatków+ 140g kury
2.140g drobiu+warzywa150g+10g olej
3.140g drobiu+warzywa150g
4.140g drobiu+150g warzyw+10 oleju
5.140g miesa+100g warzyw
6.30g odzywki bialkowej+maslo orzechowe

W planie treningowym wybada Biceps +triceps+ brzuch + 20 min interwału

Wczoraj chwaliłam sie moim rafaello wiec daje przepis

składniki :
*50g ugotowanej kaszy jaglanej
* szklanka wiorek kokosowych
*aromat waniliowy
* 90g odżywki białkowej (najlepiej kokosowej)
* 2 łyżki mleka kokosowego (mam na myśli te w bryle , nie w płynie)
* migdały obrane z łusek (tyle ile uformujecie kuleczek)

Przygotowanie:
kasze jaglaną, 3/4 szklanki wiorek kokosowych, mleko kokosowe, aromat waniliowy i odżywke białkową mieszamy w wiekszym naczyniu, tak aby uzyskać jednolitą doć gęstą masę. Jeśli masa bedzie zbyt sucha to dodajemy łyżeczke mleka kokosowego. Z gotowej masy formujemy kuleczki (wielkość wedle uznania) i wkładamy do środka migdały, następnie turlamy w pozostałej części wiórek kokosowych i kladziemy na talerz :) gotowe kuleczki odstawiamy na 2 g do lodowki zeby sie mocniej zbiło i przegryzło następnie wkładamy do otworów gębowych i sciskamy żuchwą




są MEGA PYSZNE !!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2015-03-09 10:31:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
No już kura na śniadanie a teraz jak bd u Ciebie dieta dopięta to woda bd schodzić :) 5 tyg to jeszcze jest troche czasu, bez spiny :) przepis fajny, ale nie dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Laura jak bedziesz grzeczna to dam Ci przepis na rafaello , które bedziesz mogła zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ja zawsze jestem grzeczna hehe ! ale na szczęście nie muszę na razie kombinować i jakoś urozmaicać sobie posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
oo w morde :D Sylwia przesadzilas :D to wyglada zbyt smakowicie :D

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
o nieeeee! Tak to Ja się nie bawię...!!!
Rafaello???Przecież Ja to uwielbiam :D

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium