SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ale tu jakiś foch poszedł czy cos :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Hej mina bardzo ładna, idealna na scenę hehe
Odnośnie porównania to widać progres, nogi i tyłek poszły do przodu najwięcej dzieje się na redukcji, wtedy ciało się zmienia o 180 stopni, tym bardziej u kobiet nie ma co teraz panikować fajna sylwetka, będę wpadał.. pozdr

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Cielu7
ale tu jakiś foch poszedł czy cos :P

pozowanie do zdjęć nie przychodzi mi łatwo , więc wole palić jana

Mariusz_Prz
Hej mina bardzo ładna, idealna na scenę hehe
Odnośnie porównania to widać progres, nogi i tyłek poszły do przodu najwięcej dzieje się na redukcji, wtedy ciało się zmienia o 180 stopni, tym bardziej u kobiet nie ma co teraz panikować fajna sylwetka, będę wpadał.. pozdr


Witam, mam nadzieje ze na scenie bede miala tez taki dobry humor bo poki co jestem obsrana na samą myśl , że tyle ludzi bedzie na mnie patrzeć nogi sama przyznam ze sie rozbudowały, czekam na dalsze efekty :) dzieki za pocieszenie i zapraszam do wpadania



Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-10-14 12:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Cześć, fajna przemiana, oczywiście będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Iccana
Cześć, fajna przemiana, oczywiście będę zaglądać


super !! im Was więcej tym lepiej !! i dziekuje



Właśnie przyszło wsparcie od UNS wszystko co mi potrzeba !! Dzieki za mega pake <3 <3





Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-10-14 13:19:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Zazdro supli ! Super, że coraz więcej osób przekonuje się do siłowni i ćwiczy. Szczególnie kobiet A sceną się nie przejmuj, wyjdziesz pewnie i zapomnisz o stresie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Iccana
Zazdro supli ! Super, że coraz więcej osób przekonuje się do siłowni i ćwiczy. Szczególnie kobiet A sceną się nie przejmuj, wyjdziesz pewnie i zapomnisz o stresie



suple są mega ja tez sie ciesze ze kobiety coraz mniej boją sie nie tyle siłowni co cieżarków ! bo już nie powiem ciężarów a co do wyjscia na scene to walne se jednego głębszego i będe śmigać po scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dokładnie jak Iccana pisze.. też myślałem jak to będzie przy tych wszystkich ludziach... ale po wyjściu na scenie już CI ludzie nie istnieli Jak wyjdziesz, to będziesz tylko Ty i sędziowie

Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2014-10-14 13:30:10

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
podobno strasznie światła biją po oczach i przez to nic nie widać na widowni , jak bedzie dobra forma to i bedzie wiekszy spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Koleżanka przed pierwszym swoim występem zaaplikowała sobie jednego i stres poszedł w siną dal

A widzisz - jak lampy będą walić po oczach to nie będziesz widziała widowni he he Też tak myślę, że człowiek skupia się wtedy na tym, żeby jak najlepiej wyszło pozowanie, aby wszystko pokazać nad czym się pracowało cały ten czas, a nie o gapiach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium