SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Do sceny masz jeszcze przecież czas także nic nie bój ;)
Słuchaj mam pytanie co do miski przed zawodami - na jakim makro kończyłaś? Ile cardio kręciłaś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Sylwia nie panikuj :D bedzie bardzo dobrze ciekawy ten trening plecow !

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
Do sceny masz jeszcze przecież czas także nic nie bój ;)
Słuchaj mam pytanie co do miski przed zawodami - na jakim makro kończyłaś? Ile cardio kręciłaś ?


Wiem wiem ze jeszcze niby 4 tygodnie.... Ale jakoś tak mi się włączyło

A co do miski, pytasz o ten ostatni tydzień czy samo ładowanie czy Wcześniej? Cardio robiłam Do środy na czczo 35 min, a po treningu interwal 25 min, od czwartku bez cardio tylko trening barków i pośladków


Roli , wiesz jak to z tymi bazami jest... panikuja za wczasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Sylwia, jest duuużo lepiej w porównaniu z zdjęciem, które dodałam kilka dni temu! woda schodzi!

w sumie to mało kręciłaś tego cardio przed startem fajnie, bo wiemy, że niektórzy to nawet cisną po 2h dziennie ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Coraz więcejWas tu robi rzęsy. .. a ja się ciągle waham. I jednak pójdę. Jak pierwsze chwile wyglądały u Ciebie Sylwia z doczepkami? Nie przeszkadzaly? Oczy nie lzawily?

Zmieniony przez - Iccana w dniu 2015-03-13 22:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
lauraa96
Sylwia, jest duuużo lepiej w porównaniu z zdjęciem, które dodałam kilka dni temu! woda schodzi!

w sumie to mało kręciłaś tego cardio przed startem fajnie, bo wiemy, że niektórzy to nawet cisną po 2h dziennie ! :D


No właśnie dlatego kręciłaś mniej bo formę miałam dość dobra już około 2-3 tygodnie przed a tydzień przed żeby nie spiepszyc odjelismy cardio, ja w ogóle przez cały okres Przygotowań jak i w dzień zawodów czułam się dobrze, a w dzień zawodów myślałam że odlece na skrzydłach!!! wiem ze niektórzy do końca jada po 2h cardio ja na szczęście nie musiałam

Iccana nie lzawily, trochę dziwne uczucie bo ja sobie za pierwszym razem zrobiłam takie długie juz na zawody i w nocy musiałam się pilnować żeby na boku buzi nie spać hehehe a teraz mam takie przejściowe dopasowane do bardziej naturalnych i jestem bardzo zadowolona ale teraz kwestia czy Twoja kosmetyczka tez Ci zrobi tak dobrze


wczoraj zrobiłam nogi

1.wyprosty na maszynie 4x15
2. wchodzenie na ławke ze sztanga 4x15
3. przysiady sumo z ketlem 4x15
4. syzywki 3x15
5.uginanie leżąc 4x15
6. zuraw 4x20 na noge

interwał 20 minut

wczorajszy ostatni posiłek zamieniłam na omlet z 5 białek i zrobiłam sobie mega fit kebabBa bez kebaba
ogorek , pomidor, sałata, troche przecieru pomidorowego i maslo orzechowe, noooooo dobra i lyzeczka musztardy



Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2015-03-14 09:42:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Rzęsy git, forma jeszcze lepsza, ale tego kebaba bym Ci zabrał i zjadł mimo, ze nie ma miesa;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
I oczywiście wszystko zaowocowało złotym krążkiem na scenie! kurde, u mnie tez dzis wpadnie kebab na kolacje, zainspirowałaś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Mizer
Rzęsy git, forma jeszcze lepsza, ale tego kebaba bym Ci zabrał i zjadł mimo, ze nie ma miesa;p


hahaha , musiałbys byc gibszy niz Chuck Norris


Laura serio zaj**iście wchodzi !!!!!


Sobota 14.03.2015

Dzien bez treningu, a zaczełam go 30 min cardio na stepperze ,

zapodałam sobie mój obecny zestaw przed aerobowy



Prawde mówiac , mialam wczoraj w planach jechac do krawcowej , do rodzicow, ale postanowilam zadbac troche o siebie... wiec w pierwszej kolejnosci zrobiłam sobie paznokcie juz pod katem zawodow czyli pod kolor stroju , pozniej tylko uzupełnie tak tak robiłam sama



nastepnie zabrałam sie za ciacho dla meza , zeby nie było ze o niego nie dbam i nie poszedl po sernik do sklepu i go pani ekspedientka bedzie podrywała....

mialam zrobic rurki cannioli , ale tam trzeba maslo .. a maslo jest bleee wiec zrobilam "tort" rafaello <3 na biszkopcie z maki owsianej .

składniki na biszkopt:
4 jaja
4 łyżki mąki owsianej - 3/4 szklanki
1 łyżka mąki żytniej - 1/4 szklanki
0,5 szklanki ksylitolu
szczypta soli
1/5 szklanki gorącej wody

zasada jest taka , ze na jedno jajko dajemy 1 łyzke mąki , wiec jak chcemy wiekszy to trzymamy sie tej zasady !

a tu po kolei dokladnie co i jak i z czym






jako nadzienie\mase\krem wykorzystałam jak najbardziej fit skladniki , zeby dziabnąć kąsek i zeby tort był jednak mega FIT !!!



całą puszke masy kokosowej połączyłam ze 120g odzywki białkowej UNSa oczywiscie z paczka wiorkow kokosowych i na pol godzinki do lodowki.

jak sie biszkopt po upieczeniu wystygł, przeciełam go na pół i posmarowałam warstwa kremu, drugi kawalek biszkoptu nałożyłam na krem i znow posmarowałam kremem, na krem pokroiłam banana , posypałam nasionami slonecznika i wiorkami kokosowymi,

co prawda powinien byc kilka godzin w lodowce , , ale maz juz nie umial sie doczekac i zjadł pol , jednak powinien byc przez kilka godzin w lodowce , zeby sie wszystko ladnie zbiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
fajnie ten biszkopt wygląda muszę stestować kiedyś

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium