SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MatiMlody
Z ciekawosci nie leżał Ci taki posilek na żołądku podczas treningu ?

Wcale. Nie był jakiś obfity więc bez kitu luz. Zreszta ja po Maku czuje sie najlepiej jeśli chodzi o jakieś cheaty. Po pizzy czy czymś innym już bym raczej nie pojechał albo dłużej doczekał, a tu jakoś 70min po tym byłem już na siłce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, dzisiaj trening nóg. Jako że ostatnie 2 treningi były ciut lżejsze (push i pull) TK dzisiaj także nogi trenowalem odrobinę lżej, jako formę siadow zrobiłem sumo z hantlem. Nie chcialem gryfu kłaść na tym karczychu sztywnym kłaść. Pompka solidna, potem sporo sie porozciagalem i na koniec 20min rowerka.
Wpadło odwodzenie nóg, uginania siedzac, wspomniane siady sumo, odpychanie nogami w różnych rozstawach nóg, prostowania, przewodzenia i wspiecia na łydki. Powtorzen od 12 do 20 w 3-5 seriach. Jutro wolne robię, potem na nocke. Kolejne 2dni pójdzie push barki i pull, już będę chciał wrócić do ciezszych serii.
Tu posiłek nr 3,po treningu też poszedł ryż z kurą + owoce że skyrem. Rano jajka i białka sadzone, 2 tosty i cornflakes z chudym mlekiem i odrobina wpc aby białka podbić. Dalej wjadą tosty z serem Hit i szynki info tego kura z pieczarkami i cebulą, jabłko. Nr 5 to twaróg z masłem migdałowym i malinami. Wjechało też prince polo dzisiaj.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, niedziela bez historii. Nastawilem budzik na 4.40 na walkę Blachowicxa i nie żałuję. Zaj**isty poranek zafundował Nasz Rodak oklepujac faworyta jak Najman matę. Machnalem do walki kawę, po gali szybkie jajka sadzone z chlebkiem i jeszcze trochę kimnalem.
Dzisiaj planowo bez treningu, przed nocka jeszcze u Znajomych na ławce byliśmy i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzisiaj mamy już czwartek więc kilka dni zaległości. Tak wyszło, w poniedziałek po nocce ruszyłem na trening push, we wtorek bardzo napięty grafik... Ale siadł pull. Środa dniówka, nawet spoko pyknelo.
Trochę po kolei, w poniedziałek wróciłem z siłki, po drodze jeszcze odebrałem Pole i tak przy kawie rozkmina nt... Pójścia ba studia, mam licencjat, a w ciągu kilku lat może mi się w ZK ten mgr przydać więc... 16.15 decyzja, kwadrans później już u fotografa po potrzebne fotki. Odnaleziony dyplom , potrzebne papiery i we wtorek ostatni dzień aby jechać się zapisać. Tzn. Mogę jeszcze do połowy października ale wtedy suma sumarum wyszły by mnie bodajże 500 czy 600pln więcej.
We wtorek niby dzień wolny... Ale z rana kipisz, potem ba 13 strzelanie... Pochytalem u kierownika i w trakcie kipiszu urwałem się i rura do Opola. Tam pozytywnie załatwione wszystko, więc dzida ba strzelanie... A po 15 już silka i pull. Jednak oficjalnie po 15 latach przerwy.... JESTĘ STUDENTĘĘĘ, kierunek pedagogika-resocjalizacja i kryminologia. Namówił mnie ziomek że zmiany bo akurat idzie, a gada ze przez ten covid jeździ się "ciut rzadziej" :D
Żeby było trochę kulturystycznie... Foto z mojego magicznego zeszytu oraz coś tamz żarcia. Dzisiaj nocka


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kurde nie wiem czemu ostatnio strasznie muli strona jak chce wrzucic posta. Wywala mi fotki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kurde nie wiem czemu ostatnio strasznie muli strona jak chce wrzucic posta.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, wczoraj weszły nogi. Po nocce lekka zamula ale poszło, jednak lekki wk*** przed bo szatni się okazało, że spodenek i koszulki nie wziąłem więc powrót j strata kilkunastu minut.
1.odwodzenie 3x20-15
2.uginania siedzac 2rozg, 110x12, 102.5x13
3. Prostowania 3x20, 20, 20
4. Siady na smithcie 132.5x10
5. Wyciskania na Platformie 3010 140x14
6a.przywodzenie 2x20
6b.ghr 2x12
8.wykroki +20kg x 2 długości, +25kg x 2 dlugosci
9.wspiecia siedzac 4x max
W siadach +2.5lg, w suwnicy +5 kg względem ostatniego treningu (nie liczę tych 3jednostek co mnie szyja bolała-ta dalej boli ale już znośnie) . W wykrokach też cięższa sztanga i mega pompa ba koniec.
Waga obecnie ok. 94kg, dieta ostatnie dni praktycznie na czysciocha, to też wczoraj do żużla weszła pizza + skyr owocowy jako posiłek nr 4,piaty już tylko 60gr wpc.
Niebawem ogar i lece na inaugurację studiów.
Tu jeszcze foty z wczorajszego poranka na spontanie, Żona juz krzyczała że czasu nie ma bo do roboty leci ale 2 zdążyliśmy machnąć. W tle Mała pozowala i tańczyła bo to przecież nie usiedzi :)











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
Córeczka też chciała pozowac do zdjęć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
arturl1986
Córeczka też chciała pozowac do zdjęć ;)


Jak zawsze, jeszcze chwila i na tańce trzeba zapisywać bo widzę potencjał :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium