SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzychu - Gruby podejście pod 1/2 IM 2022 ;)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Nie to, że nie miałem czasu, zrobiłem z rana sobie bo jak mam rest day to zazwyczaj mam mega lenia więc do pudełka i tyle
Trochę czas ochłonąć bo tyle czasu się nie tańczyło to kondycja nie ta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
No pudelkowe zarcie tego typu to 15 lat wstecz mialem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Dzień 41/56

Rest day, w sumie spałem dziś ze 3h, wczoraj pobawione i pojedzone, ale bez przesady, tak lekko licząc wpadło na miejscu ~2k kcal więc bez szaleństw.
Dziś miska trochę inna niż w pozostałe DNT ze względu na wczoraj, uciąłem trochę fatu.
Od jutra podbijam sobie na ostatnie 2 tygodnie kalorykę, będzie 450ww/70t.

Miska z dziś:
1) Szejk lodowy z dodatkiem masła orzechowego (ok. 1,3 litra wyszło)


2) Jajecznica z dwóch jajek i dwóch białek z polędwicą wędzoną (+ cebula)


3) Szynka wieprzowa z warzywami i lnianym


4) "Grill" u brata = ok. 450g kury i sporo warzyw


5) Jaglanka + odrobina WPC + odrobina masła orzechowego

A tu troszkę z wczoraj


Jutro push, już mnie nosi przez te dwa dni przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
co to za party? miecho obok klusek wygląda pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Tez bym sie dosiadl do tego stolu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
natalijka
co to za party? miecho obok klusek wygląda pieknie

Ślub rodziców z 30-letnim stażem
Tutaj akurat była polędwiczka wieprzowa z sosie grzybowo-śmietanowym (?), jedzenie ogólnie bardzo dobre jak na kwotę od talerzyka, bo sporo niższa niż się średnio płaci na takich uroczystościach i robione własnoręcznie przez dwie babuleńki, a nie catering
Wczoraj jak prawie nie spałem to waga po tym wszystkim 93,4kg, nie miała kiedy uciec tak na prawdę, dzisiaj było 91kg bez toalety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Dzień 42/56

Push:
0) Rotatory, łopatki
a) Wyciskanie sztangi skos+ R8 20kg/40kg/50kg/60kg/70kg/77,5kg/85kg
b) Wyciskanie hantli poziomo 12x32,5kg, 10x35kg, 8x37,5kg, 10x37,5kg
c) Wyciskanie na barki Hammer R12 40kg/50kg/60kg/70kg/75kg
d) High Pull 3x10x45kg
e) Wyciskanie wąsko 3x10x75kg
f1) Prostowanie z trójkątem 4x12
f2) Łydki horyzontalnie 4x15
*) Cardio wieczorem, 20min rowerek ~65%

Jakiś poyebany ten trening dziś Sztanga poszła w miarę gładko, ostatnie z pauzą, natomiast przy hantlach w trzeciej serii zrobiłem w majty (miało pójść 10p), więc nie zwiększałem na 40-tki i z kolei zrobiłem na luzie 10p w ostatniej serii Cała reszta już normalnie, Hammer tylko ostatnia seria ciężko, podczas prostowania triceps mocno palił. Dziś 6 tydzień treningowy się rozpoczął od początku powrotu więc już tam jest prawo, żeby coś szło ciężej.
Za 2 tygodnie planuje uciąć węgle żeby lekko ściąć wodę/fat/poprawić WI ale poleci max. 2 tygodnie bo forma nie wskazuje na to, żebym tego koniecznie potrzebował, bardziej to będzie regen dla głowy

Miska:
1) Zapieksy z serem gouda light i szynką drobiową + banan + sok owocowy 100%
trening
2) Kleik kukurydziany z bananem, owsianymi, otrębami + WPC + marchewka na zagryzkę


3) Pieczone ziemniaki z dwoma udkami z kurczaka
4) Kasza jaglana z kurą polane lnianym + duże jabłko


5) Jaglanka z masłem orzechowym i owocami + serek wiejski light

Od dziś 230b/450ww/70t - białko równo, węgle po 100g po treningu i 100g na noc, reszta równo, tłuszcze to 20g nasycone/30g ALA/20g dowolność.
Tak już zostanie przez te dwa tygodnie, za 2tyg zrobię sobie jakieś wpyerdalanko i wleci pewnie te 2tyg mini-cuta, po czym tydzień prawie totalnego offu poza domem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Micha dopieta w 100%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
lodzianin1
Micha dopieta w 100%

Bo tym czynnkiem w kilka dni można zmienić swoją sylwetkę, wiadomo o co chodzi

Dzień 43/56

Pull:
0) Łopatki
a) Podciąganie nachwytem 3x12p x cc
b) Ściąganie nachwytem do klatki 4x10
c) Przyciąganie V do brzucha 4x12 -> dochodzę tu do ciężaru z lat świetności zachowując technikę, zayebiście
d) Narciarz 3x15
e) Focze wiosło 3x12x27,5kg
f1) Odwodzenie linki w tył jednorącz 4x15
f2) Łydki stojąc 4x15
g) Pajęcze uginanie ze sztangą 3x12x25kg
h) Modlitewnik hantlą 2x12x12,5kg
*) Cardio wieczorem, 20min rowerek ~65%

Dziś była moc
Wszędzie dołożone, wszędzie zachowane na maksa czucie mięśniowe, łopatki mi dzisiaj chodziły tak jak chciałem, dosłownie jakbym wczoraj był na masażu.
Bicepsy tak samo - każde powtórzenie zachowane spięcie, z bliska widać było jak pięknie się kurczą miofibryle
Trening po dwóch godzinach od posiłku, dość długo jak na mnie, bo rano nie jem "zapychaczy" - głód poczułem jadąc na siłownie, ale po kawie przestało
Jutro nogi i będę je robił po drugim posiłku, dawno tak nie ćwiczyłem, być może placebo wyjdzie tak, że będę miał więcej sił to się przestawie na takie godziny trenowania póki jeszcze mogę.

Miska:
1) Zapieksy z serem gouda light, szynką drobiową + banan, przed treningiem kawa z 10g oleju kokosowego


trening
2) Kleik ryżowy z płatkami owsianymi, otrębami, bananem + WPC
3) Kasza jaglana z kurą i awokado + jabłko


4) Kasza jaglana z kurą i awokado + pomarańcza


5) Jaglanka + serek wiejski light + tosty z masłem orzechowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
BroStyle

Bicepsy tak samo - każde powtórzenie zachowane spięcie, z bliska widać było jak pięknie się kurczą miofibryle



Ahhh to zboczenie zawodowe

Ta kasza jaglana wygląda na pierwszy rzut oka jak jakaś zayebista buła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - dziennik dragona

Następny temat

WIELKANOCNE NAGRODY

WHEY premium