SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Modzelewski vs Górynowicz: sezon 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
bedzie dobrze, musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
nie ma innej opcji zeby Przemo nie lecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870312
Od ponad miesiąca leci 5 tabs proursanu ed, 6 tabs heparegenu ed, 1 amp TAD600 ed, więc kto wie No ale nie tylko wątroba jest zagrożona. Wiem że te moje odwadniania dla nerek też na dobre nie wychodziły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
piękne ładowanie ,z okazji tego co przeczytałem jutro musi chyba wjechać jajecznica z pętem dobrej kiełby

Udało się po małych przygodach w końcu wrzucić na kanał film z Twojej kategorii Przemek , brak dźwieku przez kilka pierwszych minut to wyciszona muzyka, za którą był ban na YT, film może nie działać też na urządzeniach mobilnych (to norma w przypadku filmów z zawodów gdzie leci sporo muzyki / prawa autorskie / roszczenia wytwórni itp ) ale najważniejsze, ze jakas pamiątka na przyszłość jest





zj**any youtbue obciął ten film jakims dziwnym trafem, probuje to odzyskać , sorry :/


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-04-26 08:59:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
Załadował się też film z kategorii +100kg , gdzie Łukasz zdobył 3 miejsce
tutaj znowu zamiast bana na wyświetlanie , inna blokada w postaci wyciszenia dźwieku w całym filmie (kochany YT )
Ten problem może uda się obejść bez kasowania filmu i ponownego wrzucania, a reedycji online

Tak więc już wklejam , po przetworzeniu jakość będzie lepsza





Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-04-25 21:43:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ostatnio znajomy też ladowal na samym facie praktycznie, na weglach też ale nie było to typowe '100g masła orzechowego na noc '.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Pewno na samym facie jakby bło łądowanie to tez by tak nie nabijało, ale juz wegle+fat w nie małych ilosciach zrobiły robotę (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870312
Wczoraj na pierwszy ogień po zawodach oczywiście poszły nogi, dzisiaj plecki Micha oczywiście już czyściutka, ale nabicie po weekendzie dalej się trzyma niesamowite Ale czuję się co raz gorzej, mięśnie już bolą mnie w taki dziwny sposób, są wyraźnie przemęczone... Ze zdrowiem na pewno nie jest dobrze. Czekam na te wyniki powołań, ale zaczynam też sobie myśleć że nawet jak nie dostanę powołania, to nie będę zły, bo wiem że ciężko będzie przetrwać jeszcze te 2 tygodnie. No ale na razie mniejsza o to
Foto z dzisiejszej pompki plecków, i prezentu od Marty, która wpadła dzisiaj w odwiedziny Na razie jeszcze zdrowo - ciasto jaglane bez cukru, low fat, czyli idealnie pode mnie Ale po ME jestem już zaproszony na karkówkę





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Ale dwuglowe uda :O grubo :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

REGULAMIN VI MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KULTURYSTYCE i FITNESS 2015

Następny temat

Dwa nowe odcinki z Tadeuszem Sowińskim

WHEY premium