SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Modzelewski vs Górynowicz: sezon 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287748

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Rozj**ales luki

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Dzięki wszystkim za dobra słowa,dużo dla mnie znaczą ale czy jest dobrze okaże się dopiero jak stanę na scenie obok innych

A tak w ogóle to Przemek łżetakim naleśnikiem bez pompy to jeszcze chciałbym być i pomyśleć,że ten koleś jeszcze niedawno leżał w szpitalu z zapaleniem wątroby,to nie jest człowiek to j**ana maszyna

Karpiu pamiętam,aż się łezka w oku zakręciła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4576 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522674


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402393
wydaje mi sie, kwestia zdjec czy faktycznie góre tak dowaliles ze nogi szczuplo wygladaja?
i nie to zebym sie czepiał bo ogolnie jest bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
raczej kwestia perspektywy bo noga też coś tam wymiarowo do przodu ale wiadomo,że jeszcze sporo czasu upłynie zanim dogoni górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870309
Nogi na żywo też robią wrażenie, chociaż faktycznie, góra jeszcze je przytłacza.
Dla mnie bardzo dużo dało to spotkanie. Jak pisałem wcześniej - nie ma mnie kto ocenić na co dzień, samemu się właściwie nie da dobrze, i jak widzimy się co te kilka tygodni, Łukasz dobrze może ocenić progres i obecną formę Poza tym sporo przegadaliśmy, i Łukasz dużo mi podpowiedział, jak mogę w końcówce jeszcze sporo poprawić to co jest, głównie to nabicie. Dlatego motywacja po dzisiejszym dniu +10, i faktycznie nabrałem dużej nadziei na to, że jednak powalczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No przemo i teraz gadasz tak jak ma być;) powodzenia byki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402393
bedzie dobrze wychodzi na to ze czesciej musisz spotkac sie w tym przypadku z Łukaszem jezeli słuzy Ci pomoca.. takie spotkania jak sam zauwazyłes, na pewno dadza duzo spokoju, nie bedziesz sobie glowy za duzo zaprzatal tym jak jest, i czy ta forma jest jak powinna,
a jak zauwazyles samemu ciezko jest to ocenic bo zawsze bedzi nam malo/forma bedzie nie taka jak chcemy
dobrze jest miec kogos kto oceni obiektywni jak jest , doradzi odpowiednio, wytknie bledy (bo to jednak tez jest potrzebne jezeli chcemy dazyc do doskonalosci )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870309
Żeby dało rade, to chciałbym spotykać się jak najczęściej. Tyle że jednak dzieli nas sporo km. Najważniejsze że udało się teraz zobaczyć, kiedy właśnie miałem to zwątpienie, czy idzie to w dobrą stronę, i kiedy jest jeszcze czas, żeby poprawić coś w końcówce. A plan na to już jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powtórzę po innych, super forma Łukasz!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

REGULAMIN VI MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KULTURYSTYCE i FITNESS 2015

Następny temat

Dwa nowe odcinki z Tadeuszem Sowińskim

WHEY premium