SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Modzelewski vs Górynowicz: sezon 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287753

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Nie wiem, z początku wmawiałem sobie że mam to w dupie i mnie to nie dotknęło. Ale dotknęło, bardzo. Jak pomyślę ile zdrowia poświęciłem, pieniędzy, chwil które mogłem poświęcić kobiecie... Przykre to, bardzo.


Przykre to wszytsko, ale to prawda co piszesz.
Z boku sie przygladając na to wszytsko to człowiek sie zastanawia czy jest sens przygotowywania sie pod zawody...no ale pasja.

Przemo do jesieni się pozbierasz, wyjdziesz udowodnic kto jest najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No nie ma co ukrywac, jestescie strasznie ruchani, Wy i wiele innych osob, strasznie h**owa sytuacja moze poki jest was tylu i kazdy narazie czuje te emocje wk***ienia to moglibyscie w koncu cos zrobic tylko pytanie czy warto sie w ogole odzywac.

Wspolczuje Przemek, potrkatowali cie chyba najgorzej ze wszystkich startujacych w tym sezonie, juz nawet Piechowiak na pierwszym miejscu nie byl takim przegieciem pały


k***a coraz glupsze sie to robi a moge sie zalozyc ze Budzynski na ME i tak bedzie wysoko wiec w nastepnym sezonie znowu bd robote robic nazwisko....

przegrał z toba 3pkt przez "estetyke malowania" ja pyerdoleee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Łukasz - napisz na @ o co chodzi. Co do supli to umowa była słowna, do końca roku, później została przedłużona. Na zawodach rozmawiałem z Przemkiem, ze od mają ruszamy dalej z Tobą i z nim min.





Zmieniony przez - Bull w dniu 2016-04-27 10:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870309
To żadna pomyłka, nie ma mnie i tyle.
Na jesień nie widze sensu wychodzić. Lepszej formy po prostu nie dam sie zrobić niż miałem teraz, a skoro to i tak za mało, to na co mam liczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie wku...j mnie Przemekzapierniczasz na Olimpię do Pragi,a ja razem z Tobą tylko ja nie startować w przeciwieństwie do Ciebie,zobaczysz kilka tygodni i będzie motywacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
bez jaj k***a, to sie po prostu w głowie niemieści. Wiedzialem zę są układy ale na zasadzie "osoba A wyglada tak samo dobrze jak osoba B, kogo wybrac? ( Ty no ale osoba A jest bardziej slawna, no to A winner!) " a nie że k***a gosc rozdupca całego juniora, 6msc w weteranach i taki ch**, wychodzi gosc ktory został pokonany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W seniorach synek, w seniorach Do weteranów jeszcze brakuje mu ok 17 lat

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Dlatego w zyciu najwazniejsze sa uklady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870309
Dzisiaj wszystko wg starego planu jeszcze, bo już przed wynikami żarcie było porobione. Klateczka zrobiona, i lecę teraz się obżerać A jutro już powoli masa. Jeszcze na dobicie, dzisiaj w lustrze na treningu widziałem chyba najlepszą swoją formę, nigdy nie wyglądałem tak dobrze Separacja jak na scenie, nabicie jeszcze 2x większe No ale cóż


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

REGULAMIN VI MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KULTURYSTYCE i FITNESS 2015

Następny temat

Dwa nowe odcinki z Tadeuszem Sowińskim

WHEY premium