SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aga_921/ Walka z tluszczem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 78933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ja? Nie tnę, bo się w chorobe właduję, Bachu, ty sądzisz, że ja mam co ciąć? No, dobra, dół brzucha może, ale to już mi biust zniknie, okres też i ręcę będę mieć jak suchotnicy albo chorzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
26.04.2010
Trening: 30 min aero
Dieta: Dzień niski
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
26.04.2010
Trening:
Przysiad przedni: 19x10
24x7
31x5
36x4
41x2 (+2,00kg)
MC proste nogi: 29x10
41x8
55x5
63x3
69x2 (+2,00kg)
Push Press: 17x10
22x7
27x4
29x3
34x3 dawno nie robiłam tego ćwiczenia i nie sądziłam, ze tak lekko będzie mi sie je robic
Po tym 4x obwód
15 burpee
10 pompek
5 Turkish Get Up (3kg) czas:18:06 (gorszy o pół minuty)

Aero 20 minut.
Dieta:Dzień wysoki
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
28.04.2010
Trening: Aero 45 minut
Dieta: Dzień niski


Ann ręce z czasem staną sie silne

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Wrong, Jak przy interwałach spalisz cały glikogen to grozi Ci zapaść dlatego taki długotrwały wysiłek nie jest polecany na dietach bez wegli(ketogenicznych). Ale to raczej trudne do osiągnięcia.
W każdym razie podczas interwałów jak już zapoczątkujesz procesy beztlenowe w mięśniach to nie ma szans na utlenianie tłuszczu tą drogą zostanie on spalony później. A w czasie aerobów po 20-30 minutach zaczynają się utleniać kwasy tłuszczowe bo tez dochodzi do wyczerpania zapasu glikogenu. Ale interwały wywołują dużo większy wyrzut hormonów które prowadzą do katabolizmu białek - ponieważ nie masz energii w diecie pozwalającej budować nowe muskule. Oczywiście tłuszcz też będzie leciał na tej samej zasadzie.

130-150 mieści się w górnej granicy wysiłku aerobowego. No i jak kondycja się poprawi to tetno też powinno opaść przy podobnej intensywności ale na to trzeba czasu. W każdym razie rób co możesz,

No cóż Aga, 5 kilo w miesiąc to nic zdrowego, na pewno poleciało mięso i woda i trochę tłuszczu. A potem pewnie przyszedł efekt jojo

Ann, eee tam pizgasz ponad 80 kg w ciągu i przysiadach, nie ma się co wl przejmować bo to żaden wyznacznik siły.

E:

Lena, no to nie ma co przesadzać z kardio. Tak na spokojnie. I dużo jedzonka
Nie no ja się ciesze że nie redukujesz już Bardzo dobre podejście.



Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-04-28 23:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Madrze. Nie robie CKD. Interwaly czy HIIT maja swoj urok. Dzieki za odpowiedz

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Spoko. Prawda taka że niektórzy bardziej cenią interwały inni aeroby, bo wszystko zależy od organizmu. Każdemu co innego pasuje i lepiej na niego podziała, trzeba kombinować do póki nie znajdzie się właściwej metody. I trzymać się tego dokąd działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mi spada to co ma spadac tak czy inaczej, ale lubie sie spocic i sponiewierac

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
czemu nikt tabaty nie robi???
ja cala zime lecialem i bf gora 2% podskoczyl a prawie 6kg zrobilem

nie wiecie co dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Bachman ale tak chciałabym założyć kiedyś krążki zielone i wycisnąć

dla mnie interwały są o wiele ciekawsze niż taki monotonny bieg :)

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-04-29 09:16:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
E tabata fajna, ja jak zaczynałem robić redukcję to robiłem czasem z plecakiem wyładowanym czym popadło. To dawało w kość

Ann, to trzeba rowerem śmigać, mi też ostatnio bieganie się znudziło. Muzyka na uszy i można cały dzień jeździć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
nie mam zwykłego , mam tylko stacjonarny ale to jeszcze większa nuda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny + pare pytań SOGI

Następny temat

co to jest!!!!?????

WHEY premium