SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Cien REDUKCJA - pods str 15-32-43

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34267

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Robie pod lekkim kątem bo tak lepiej czuje barki, jak dam ławke na kat prosty to wynik ten sam w wyciskaniu.A i teraz dopiero zobaczyłem ,że arnoldki to calkiem inne cwiczenie, ale zawsze pisałem arnoldki zeby było wiadomo ze to na barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
k***a na dworzu 5 stopni deszcz leje jak z cebra wiatr wieje a ja musze isc robic interwały i cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
dawaj!! będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Remik7
no i teraz nie mam sie do czego przyczepic
dobre wypiski


No aż miałem łezke w oku jak czytałem tą wypiske Co do siłki to zazdroszcze Cien bo jest Olschoolowa ja takie lubie Widze że patent doczepiana obciążenia do podciągania taki sam jak u mnie :p Z hantelką jeszcze lepiej idzie jeśli ma kto podać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
siłka za kilka miechow bedzie modernizowana..Ogumowane hantle itd.Kocham ten dzwiek jak spuszczasz sztangielke na podloge ten huk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Ja tak samo żeby było słychać że ktoś przerzuca żelastwo a nie jakieś gumowe hantelki ( wcześniej takie miałem na siłce i mnei demotywją ) Najgorsze są te fitnesskluby z panelami podłogowymi.. masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
No ale maja dorzucic wiecej maszyn hantli pewnie wiec bedzie lepiej, podniosa cene itp.Zobaczymy co z tego wyniknie, zaraz wypiska poleciałem dzis normalnie wszystko.Pomimo ch**owej pogody wszystko zrobione na 101%.
Tylko wk***ia mnie jedna rzecz po tych interwałach mocno sie podnosi cisnienie z 1 h po glowa boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Dzień 38 DNT cardio + interwały









Interwały:

Najpierw 10 min cardio.
1.Sprint 60 sec
2.Sprint 55 sec
3. Sprint 45 sec
Filmik: (polecam ściszyć głosniki bo mają miejsca okrzyki bojowe





4.Sprint 40 sec
5.Sprint około 40 sec
6.Sprint 30 sec

Było dobrze, pomimo deszczu,zimna,wiatru dałem radę z czego jestem zadowolony, bo wiele osób by odpuściło sobie znajdując 100 wymówek.
Dodałem 1 sprint i wydłużyłem reszte, mega polecam sprinty odkąd je robie moja kondycha poszybowała o 1000 jednostek






Tutaj pokazuję trasę bo jakiej robię sprinty, coś tam widać.









Przed cardio 15 g whey 15 bcaa xtra 5 leucyna






Zmieniony przez - Cien w dniu 2014-05-17 03:17:13



1.Śniadanie



2.Posiłek.



3.



4.











Warzywa 300 g pomidora 200 ogórka, dieta trzymana dobrze,dziś byłem na lekkich zakupach i kupiłem pare rzeczy.Ten pstrąg kosztuje 22 zł kg więc śmiało będzie w jadłospisie 2 razy week.
Miska na razie będzie wyglądać tak na dniach zobaczę czy będzie jakiś zastój to ucinam węgle na 250.Kcal na 2500.


Zakupy




Zmieniony przez - Cien w dniu 2014-05-17 03:23:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
pogoda to nie wymówka trzeba cisnac , ja ostatnio w mega ulewie robiłem 10km choc juz miałem w trakcie chwile zwatpienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Filmiki z interwałów mozesz sobie darować, fajnie że chcesz nagrywać ale wiadomo że to nie ma sensu bo jak zapyerdalasz to telefonem miota strasznie
wystarczą same z silki, lub inne - ale te z biegania smialo mozesz odpuscic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] adi pods.str.29

Następny temat

Dziennik GK

WHEY premium