SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik GK

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Witam :)

Mam 19 lat 189cm wzrostu i 89kg

Chce troche wyrzeźbić swoje ciało bo mase mam w porzadku. Szukałem różnych planów treningowych i natknolem sie na nieco zmodyfikowany trening 300 spartan.

Oto filmik z tego treningu (z góry mówie, że nie wierze, że w takim czasie da sie tak wyżeźbić jak ten koleś, (oczywiście bez odpowiednich wspomagaczy) ale chodzi mi o sam zarys treningu, czy to da mi porządane efekty?





Piszcie co myślicie o tym planie i czy pozwoli mi to dobrze sie wyrzeźbić ? (oczywiście przy odpowiedniej diecie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jako dodatek moze być tylko jak dopiero startujesz z treningami to olej ten trening bo padniesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Ja jestem sportowcem. I pracuje w tartaku, gdzie robota za lekka nie jest :) więc patrząc po ćwiczeniach uważam, że dam rade :) a jak nie to po 2/3 tyg na pewno bede je śmigał. Chodzi mi o to czy moja sylwetka się wyrzeźbi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tego nie wiemy czy Ci się wyrzeźbi, na to składa się wiele czynników, odżywianie, procent tkanki tłuszczowej, predyspozycje do palenia tłuszczu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
ok :) bede pisał mniej/więcej co tydzień jak mi idzie :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Witam. Wiem, że miałem pisac co tydzień, ale miałem teraz matury i sporo przygotowań do nich, więc czasu na pisanie nie było, ale o treningach nie zapomniałem.

Co prawda poszedłem w troche innym kierunku niż trening przedstawiony na video, ale raczej nie jest źle. Trenuje w mojej piwnicy :p Na początek rozgrzewka, troche rozciągania i zaczynam od sztangi (zanim złapie pompe) wyciskam najpierw 3 seryjki po 12powtórzeń 50kg. Potem 3 seryjki po 12 powtórzeń 40 kg. następnie podnosze sztange w pionie (do klatki i na dół, nie nwiem jak to sie profesjonalnie nazywa) potem robie A6W i na koniec znowu sztanga. Powiem wam, że po prawie miesiącu są niewielkie efekty :D klatka mi się (w napięciu) zwiekszyła no i na brzuchu powoli rysują się mięśnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Cien REDUKCJA - pods str 15-32-43

Następny temat

kreatyna gainer

WHEY premium