SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No Pain No Gain czyli dziennik by Lionoff

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
SIEMA!
Postanowiłem założyć dziennik treningowy juz jakiś czas temu, ale jakoś nigdy nie mogłem się zmobilizować do tego. Na początek pasuje się przedstawić, mam na imię Wojtek, 17 lat. Staż jak narazie to 3 miesiące, ale to raczej machanie hantelkami bez diety i porządnego planu.

Wymiary:
Wiek:17
Waga:77
Wzrost:181

Pas: 85
Udo: 58
Klatka: 103
Ramię: 33
Przedramie: 28
Łydka: 37,5

Trening:
Ćwiczę splitem 3x w tygodniu z 2 kumplami na mojej domowej siłce, podstawowy sprzęt, ale można wszystkie partie przemęczyć.

Wtorek:
Klatka + Biceps

Środa,Czwartek:
Free

Piątek:
Plecy+Triceps

Sobota:
Free

Niedziela:
Nogi + Bary

Poniedziałek:
Free

Każdy trening będę rozpisywał w postach pod spodem więc teraz nie będę rozpisywał całego planu.

CEL
Jak narazie zredukowanie tkanki do ok. 12%, żeby to jakoś wyglądało na te wakacje, wiem, że to będzie oświęcim, no ale coż, po wakacjach/na wakacjach zacznę robić dobrą jakościowo masę mięśniową. Wydaje mi się, że jakieś pojecie postawowe chociaż o kulturystyce mam, bo przebrnąłem już chyba przez milion tematów na tym forum.

Dzień 1
Dziś poniedziałek, więc dzień wolny, wieczorkiem zrobie tylko 45min rowerka. Pogoda ładna, ale nie chce sie rozchorować bo za tydzien jade na 3dniową wycieczke, wiec trzeba na siebie uważać :) Dietka ułożona przezemnie idzie zgodnie z planem, poprawcie ją jak gdzieś trzeba.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
daj trochę więcej białka, z węglami możesz jeszcze dodać trochę. Grahamki wymień na razowy, rozpisz trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia , będe zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
trening rozpisze jutro, ide teraz sie pouczyć bo jutro prze*ebany dzień w szkole (jak zawsze zresztą...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
bez wymówek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3321
Nowy dziennikarz, witam będę zagladał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
Dzień 2
Zaje*ista pogoda, aż chce się coś na dworze robić! Troche się nie wyspałęm i są tego efekty, ale mam nadzieje dzisiaj to nadrobić. Z dietą ok, tylko rano miałem problemy bo skończyły się płatki owsiane i musiałem zjeść jakieś tam musli, bo to było pod ręką.

no i mam jeszcze zdjecie obiadku :)


o 18 trening klata+bic

Klatka: wyciskanie na plaskiej 4x12
wyciskanie głową w dół 4x12 (zauważyłem, że to działa na mnie najlepiej )
rozpiętki skos dodatni 4x12

Bic:
unoszenie sztangi stojąc 4x12
unoszenie sztangielek 2x12 i 2x12 w uchwycie młotkowym, żeby dopompować bicka na maxa

Przedramiona:
unoszenie przedramion w oparciu o ławkę 3x max




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
musli do wymiany!
tłuszczy troche za dużo, 1.6g na kg masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
wiem, wiem, ale pisałem, że się owsiane skonczyły :) nom, wiem tluszczy za duzo, jutro bd lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Powodzenia :) + będę zaglądać

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedz całe jaja :) wyrzucanie żółtek nie ma sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Frycekz

Następny temat

Koksownia2013[DZIENNIK]

WHEY premium