SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Cien REDUKCJA - pods str 15-32-43

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
BTW czemu ludzie dopuszczają jedzenie gorszej jakości na masie gdy zalać się jest najłatwiej (pełny glikogen, nadwyżka kcal) a wręcz poszczą na redukcji, gdzie naprawdę trzeba się postarać, żeby coś się odłożyło?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
zapamietaj jak coś robisz rób to na 100% jestem tego zdania co Remik , takie tłumaczenie ze raz na jakiś czas to nie tłumaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pilkaPN
BTW czemu ludzie dopuszczają jedzenie gorszej jakości na masie gdy zalać się jest najłatwiej (pełny glikogen, nadwyżka kcal) a wręcz poszczą na redukcji, gdzie naprawdę trzeba się postarać, żeby coś się odłożyło?



może dlatego że tak jest łatwiej od strony psychicznej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
na pewno , dobrze piszesz BPL-G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
No to ja mam psychikę zupełnie inaczej ustawioną

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kwestia indywidualna, nie wiem jak inni ja na scislej diecie nie wiadomo jak dlugi czas nie wytrzymam (bardziej nie mam ochoty niz nie dam rady) wiec oczywiste ze jesli mam kiedys sobie na cos pozwolic to latwiej na masie bo po pierwsze w diecie jest wiecej kalorii i ww po drugie pewne zalenie jest kalkulowane np. osobiscie nie lubie robic aero i jak sie zmusze do biegania kilku km zeby spalic z 500 kacl to pozniej zwyczajnie szkoda mi to zj**ac jednym posilkiem

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2014-05-14 21:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
ja pierwszy raz robie taka redukcje i staram wszystko robić na tip top w ciagu 5 miesiecy tylko 2 razy było cheat day
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Przesadzacie według mnie, te bułki są na poziomie białego ryzu maja tylko 2 g ww prostych.A i tak niedługo planuje juz w czerwcu wrzucac jakis refeed day dziś poszły nogi doyebałem je konkretnie

Zmieniony przez - Cien w dniu 2014-05-14 22:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ale my się chyba nie zrozumieliśmy Ja mówię o żywności drugiej kategorii (gdzie cheaty to czwarta-piąta) wpisanej do bilansu - właśnie o takich bułkach, które przy ciągle zachowanym deficycie energetycznym i po treningu nie dadzą gorszych efektów niż taka sama ilość BTW dostarczona z brązowego ryżu.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] adi pods.str.29

Następny temat

Dziennik GK

WHEY premium