SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
to napisałam, że pomiędzy mocnymi i lajtowymi to Asia black itp ;P z resztą to już mocno indywidualna kwestia co mocne, co nie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG

no nic, trzeba sie przyzwyczaic do studenckiego zycia i robci dalej swoje



wiem wiem że temat nie tego dotyczy ale aż nie wypada nie zapytać , jak uroda koleżanek z roku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
BPL-G
TomQ-MAG

no nic, trzeba sie przyzwyczaic do studenckiego zycia i robci dalej swoje



wiem wiem że temat nie tego dotyczy ale aż nie wypada nie zapytać , jak uroda koleżanek z roku ?
Kamil musisz zacząć śledzić portale społęcznościowe i konta Tomka, pewnie zaraz będziesz mieć nawet wizualizacje nowych koleżanek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12090 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905


08.10.18
LEGS
-przysiad 5x5 (120kg ostatnia seria) po tym jak zaczynalem z treningiem nog, obecnie kolano bez problemu działa, jak należy więc progresuje dalej
-wypychanie jenonóż suwnica 4x8-10
-martwy na prostych nogach 4x8-10
-wyprosty siedząc 4x12
-uginanie stojąc 4x12
-przysiad bułgarski 4x12 plus żuraw 4x8
-wspięcia w staniu 5x8-10


Suple
Śniadanie
omega, d3, liv52, hepatil, nac, różeniec, cynk, enzymy z probio

Przed treningiem
kreatyna 10g, ba 6g, rozeniec, RED SHOT ALLNUTRITION

W trakcie treningu
bcaa 20g, weglowodany 80g

Po treningu
WPC 60g, berberyna, ala, enzymy z probio (plus 100g kaszy z owocami w formie blendu z białkiem)

Do ostatniego posiłku
berberyna, ala, enzymy z probio

Przed snem
palma, zma, witamina c, msm


Wczoraj również wpadł przedtreningowo shocik RED nogi zajechane, juz dzisiaj od rana czuje bol na dupie i czworkach
az chce sie zyc

wczoraj w formie testu walnalem sobie drinka z nowej smakowej kreatyny od ALLNUTRITION o smaku rum z cola


smak dosc egzotyczny, schlodzony zkostkami lodu jak najbardziej na plus, bardzo sodki, idealny zeby zapic smak MSM czy innego gorzkiego badziewia %)



Dieta MC
B 344g
W 328g
T 84g


po konsultacjach z Marianem podbiliśmy ilość tłuszczy i nieco węgli
w dzien HC jest to 330g biaka, 530g wegli i 80g tluszczy
w dzien MC 330g biala, 330g wegli, 80g tluszczy
LC 330g bialka, 150g wegli, 110g tluszczy

glodny juz nie chodze


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-10-09 10:12:48

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dorzucam do obserwacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
dość egzotyczny? to znaczy? przypomina chociaż trochę rum z colą? jakby z colą zero go zrobić to w sumie chociaż smak coli by był ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12090 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
no liczylem na kolor coli, ale sie przeliczylem%) na psyche by zadzialalo inaczej, smak przypomina rum z dodatkiem slodkiego czegos, jak guma balonowa bardziej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33166 Napisanych postów 23242 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278233
Jak kreta smakuje tak samo jak bialeczko. Rum z cola to kupię następnym razem:) u konkurencji ostatnio widziałem krete o smaku marychy - gimbaza pewnie wykupi cały zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12090 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
bialka nie mialem jeszcze okazji probowac
natomiast kreatyna zabija idealnie smak buforowanej witaminy c czy MSM wiec dla mnie to plus%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
monkey22
Jak kreta smakuje tak samo jak bialeczko. Rum z cola to kupię następnym razem:) u konkurencji ostatnio widziałem krete o smaku marychy - gimbaza pewnie wykupi cały zapas



hahahah samk marychy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

Następny temat

JAK przytyć ??

WHEY premium