SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 18 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 403489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Waga chyba 104. Pierwszy cykl, enan i bold. Dieta z dupy to i zalany jak prosiak. Dopiero od stycznia 2012 znowu się ogarnąlem i później dokładałem tylko mięso z przwdziwego zdarzenia a paliłem tłuszcz. Dlatego obwody w górę i jestem większy na wycince niż na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Bardzo dobra forma Manieczki, gratulacje !! Nie jestem pewien czy to Ty pisałeś o diecie: białko wysoko, węgle średnio i tłuszczu minimum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Był taki okres podczas przygotowań. jak uciąłem tłuszcze do 40g dziennie to dopiero zobaczyłem jakie życie jest cięzkie - zero chęci i motywacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29382 Napisanych postów 62843 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902199
Camel ja tak lecialem cala redukcje i wyniki wysmienite nawet na masie tluszcze nisko i ladnie poszlo w miesnie a nie w tluszcz jak zazwyczaj.
Maniek ja lecialem z tluszcze kolo 20 gr przez 14 dni i dalo rade czulem sie bardzo ok.widac sprawa dosc indywidualna.nie bylo zadnych problemow poza normalnymi przy koncu hard redukcji tzn brak sil przemeczenie fizyczne.bo psychicznie na koncu czulem sie wysmienicie mega ochota na wszystko choc fizycznie nie bylem w stanie nic zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Ja pierd... manieczki jesteś teraz guru 3/4 dopingu } A tak serio to wielki progres w rok czasu. Wiem, leń ze mnie i pasożyt ale fajnie by było gdybyś podzielił się dietą na redukcji aero i treningiem o suplach nie wspomnę

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
Manieczki mega teraz widac po co sie robi bb

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
GYMwork chętnie bym się podzielił, ale uwierz, że sam dokładnie już nie pamiętam co było i jak. Ja pracuję z trenerem i to on na bieżąco wszystko redukowal, zmieniał, dodawal, odejmowal. wszystko mi mówił co i jak Zaczynałem we wrzesniu z wagi ok 100kg po powrocie z wakacji. Już tam wyglądałem dość dobrze z mniejszy, bf. Dużo dalo to, że dorzuciłem aero po siłowym. Kilka miesięcy tak ok 30 minut po każdym treningu, później już na czczo do godziny czasu nawet. Dieta to raz mięsa z kurczaka, raz ryby, węgle raczej na tym samym poziomie od wrzesnia do lutego jak mnie pamięc nie myli.. ok 300g? Serio nie pamiętam... Tłuszcze to na początku ladowałem po 1 kieliszku do posiłków. W ogóle to najwięcej dalo to, że mało podjadałem. Baaardzo rzadko cheat meal były i w tym tkwi chyba sukces. Odmawiałem sobie non stop przyjemności. Czasem wiadomo były fazy że ostro wcinalem, ale nawet na Święta Bożego Narodzenia trzymałem swoją michę. Dużo wyrzeczeń i to wszystko. Zamiast pić wódkę na imprezach to ja piłem colę zero, za to żonka nadrabiała

Alko praktycznie tylko raz było w ubiegłym roku, w czerwcu


Aaaaaa zapomniałem dodac. Całe przygotowania, z dietą, treningami i suplami rozpisywałem w dziale Hi Teca - mam tam swój temat związny ze startem, tam mozna śledzić moje poczynania. Zapraszam


Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2013-03-22 20:06:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
łądna proporcjonalana sylwetka jutro bedzie dobrze na scenie
Pić mozesz ale czysta wódę i popijac wodą, albo łychę z lodem, bez tych smieciowych słodzonych pic, po prostu trzeba pić jak chłop a nie jak piz.deczka.
Kiedyś przez pewien czas w Bydg. mieszkał jeden z najlepszych kulturystów , moj kolega z nim trenował prawie co drugi dzień chlał, forma cały czas była tylko też to był freak genetyczny, bo jadał zwykłe obadki, tylko na 6-8 tyg wchodził na typową diete kulturystyczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Darek, a Ty jutro jesteś w Ostrowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Manieczki kawał dobrej roboty, czekamy na jutrzejsze zdjęcia z podium
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl na dece

Następny temat

deka tesc

WHEY premium