SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 18 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 403392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
ale bylbym kon )jak bym takie mial jak z odbiciem w lustrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Davidooo nie jest zle kilka lat i bedziesz kon;)
Dariusz-dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
dariusz peptydy swietna sprawa tylkoz rodlo trzeba miec dobre , sam niedlugo ebde lecial , ktore testujesz? ghrp sobie chyba odpuszcze bo za duzo kucia u mnie tez gh leci caly czas , masz racje tot aki suplement na pompe na treningach ;-P do tego zero spadkow po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No to jestem ciekawy czy nie sa spadki po cyklu gdzie jako baza leci np 1,5-2g testo + inne dodatki, bylo byz byt cudownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrwa remik ja myślałem te takiego prawego najszerszego masz a to sie ramie w lustrze odbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
Hehe ale zmyla co wygladalbym z jednym takim jak daun)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
remik25 SOG za przedostatnie zdjęcie

davidooo jakie masz wymiary przy tym wzroście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
dzieki za kilka milych slow ;) po cyklu cos wrzuce ;) i potem po wycince przed wakacjami ;)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
mm1986 jak skonczysz cykl ucinajac odrazu taka dawke to napewno bedzie szok , ja zawsze schodze z cyklu masterem i propem robie taper , teraz dodalem jescze 10mg oxa i ostanir 3 tyg lecialem hcg z hmg zero spadkow a jestem rpawie dwa meichy off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No wiadomo ze odrazu czlowiek nie wyskoczy z pociagu, dzieki za wskazowki, u mnie napewno tez poleci hmg z hcg, zobaczymy ale bedzie ciezko po 2 latach on
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl na dece

Następny temat

deka tesc

WHEY premium