SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 18 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 404184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Tak. Śmieci żrę przez te wszystkie lata. Czas na hydrokolanoskopię i dietę . Może to jest właśnie przyczyną mojego zastoju od wielu lat. Dzięki

Zmieniony przez - aptekarz10 w dniu 2013-02-18 22:07:07

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tzn przepłuczą Cię wodą od jednego otworu do drugiego?
Dla mnie już wygrałeś

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
na to wygląda.. Pierw 3 tygodnie oczyszczania naturalnego, a potem ten zabieg i wtedy na dietę zanim wejdę na cyklon.

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Musisz mi uwierzyć, bo nie wiem w jaki sposób Ci to udowodnić... chyba foto dzisiejszej kolacji Ci wyślę :)

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Aptekarz a nie myslales o tym fortansie o ktorym pisal Póg mo thóin,
ja juz zamowilem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
k***a. Zamówiłem właśnie przed 10 minutami PURE YUCA i NOPALIN.

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Arnold to moja kolacja

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
mimo wszysto nie zalewa cie tak bardzo po tych śmieciach patrząc na zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Prawie wcale. Tłuszczu mi nie przybywa, ale wraz z tym masy mięśniowej też nie..

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Aptekarz, luz - wierze ale to chyba kwestia genetyki co ? Ja jakbym podjadał tak na kolacje ..

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl na dece

Następny temat

deka tesc

WHEY premium