SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 18 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 404277

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
bueheheheh, brawo To jakby byli sędziami na Mr. O to każdy by poleciał

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie tam coś się pokazuje na tych udach






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Barano podaj wymiary, uda, łapy, obecną wagę..
W pasie 83 nadal?

Mamy ten sam wzrost z tego co widzę, ja w pasie zszedłem do 85 już A jeszcze jestem przed konkretną wycinką hehe

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaj**iście te uda wyglądają !
w jeans wchodza ?
ile tam cm w najszerszym miejscu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tylko wyglada na duże w udzie może max 63cm ramię max 46cm pas z rana to rekordowo zszedłem 78cm nadmiar skóry z rana wisi aż pępka nie widać po ładowaniu lepiej ale nie łądowałem węgla więcej niz 200gr od drugiego tygodnia więc płasko jest

waga to już powoli schodzi do 80kg powinna zejść do 80kg bo tyle po ładowaniu chce ważyć na scenie co do wagi to to naprawde nie patrze na to poleciałem 16kg można powiedzieć a np z obwodów ramion poleciało 1cm także nie przejmuje się tym tym mam nauczkę, żeby na przyszłość nie masować się na maksa na masie będę stosował diete cos ala nacjol teraz tyle ze z mała rotacja ww poprostu nie mogę jeść duzo węgla a jak juz wrzucic wiecej wegla to włansie na pare dni tylko stad rotacja poleci też na masie, widzę to teraz jak po zwykłym odpuszczeniu diety na 2 dni potrafi waga wrócic 5-6kg do przodu a za cięzko pracowałem żeby zgubic ten smalec żeby na masie wrócic do kupy gówna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Sza-cun!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"takie tam cos"

Zmieniony przez - smakosz w dniu 2012-10-08 12:14:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seb - jest super, dowalony konkret, ale popracuje na gruboscia i masywnoscia plecow, bo wygladaja troche plasko, moze to takie zdjecie , nie wiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
barano wszystko pieknie idzie
kult dam dal porownania fotki pierwsze z przed 6tyg 93kg
2 z ostatniego tyg i 96kg mysle ze swiatlo troche tu zagralo chociaz przydaloby sie dowalic miesa to napewno pzdr










Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl na dece

Następny temat

deka tesc

WHEY premium