SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 18 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 404808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Aptekarz, nie chce Cię obrazić, ale Twój brzuch wygląda jak skorupa żółwia

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29693 Napisanych postów 63052 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903045
aptekarz objetosciowo to np siady 10x10 na stalym ciezarze. duza objetosc treningu, srednia intensywnosc, srednie ciezary.caly tren:
siady 10x10
wykroki 4 x 10
martwy prosty 10 x 10
ugiecia na maszynie 4 x 10
lydki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Dzieki Panowie motywujecie do dalszych ;] Cos napewno bede w takim razie plodzil, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rabi grubasie kiedy jakieś starty? startowałeś jeszcze gdzieś poza debiutem w NAC? spoko filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Ej ej co grubasie haha :D Nie no wiem na razie zaczynam sie wycinac bardzo powolutku, bede myslal o czyms, ale moze niekoniecznie w tym roku, nie wiem czy w polsce czy w irlandii, zobaczy sie, na razie zbieram kase na jakas milutka bombke. A NAC to nie debiuty, to mistrzostwa polski normalne :P Debiut mialem rok wczesniej w sopocie czy cos ;] Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
CHimera - parę postów wcześniej w tym wątku poruszaliśmy tema tych bebechów :)
\Dzięki Mumin. To ja to robiłem już od jakiegoś czasu, tylko nie wiedziałem, że tak to się fachowo nazywa. Dziękować

Zmieniony przez - aptekarz10 w dniu 2013-02-20 18:24:12

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja tam bym chciał mieć taki brzuch jak aptekarz

co do treningu objętościowego to tak jak pisał mumin z tym,że dodam jeszcze od siebie,żeby trzymać się idealnie przerw między seriami,jeśli np.przyjmujesz,że to będzie 1 min.(w treningu objętościowym ta minuta odpoczynku to już max.)to konsekwentnie trzymasz się tej minuty od pierwszej do ostatniej serii,zacznij pierwszy trening od 60% maxa.i za nic nie zmniejszaj obranego w pierwszej serii obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dymq kopyto jak slon traba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Zastosuje to. Dzięki

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl na dece

Następny temat

deka tesc

WHEY premium