SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 18 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 403521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Balearic-koks pare lat wstecz mi sie podoba

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
No , niedługo coś pstryknę z aktualnej formy. Definicja jest lepsza noi w końcu jest 50 cm bez 2 mm w łapce.
Za jakiś miesiąc się pokażę jak będzie pełne 50 hehe :P
Teraz leci prop standard 100 mg e2d + meta 30mg, dop 9-ty dzień. Jak się rozkręci to dojdzie pewnie ze 3-4 kg na tym cyklu.
Następny cykl planuje zrobić mixa + deca na 16 tygodni a potem mega wycinka!

Pozdro!

Zmieniony przez - Balearic w dniu 2013-01-27 13:23:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
jak fat poleci to może byc konkret bo kawal chłopa z Ciebie ale niestety wymiary tez poleca pewnie do jakeijśc konkretnej wagi chcesz zejsc czy forme będziesz na "lustro" oceniał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Lustro. Waga mnie nie obchodzi. Teraz mam takie wymiary jak na tym ostatnim zdjęciu, ale fatu jest mniej i już jest o wiele lepiej. Chce dołozyc pare kg przy tym bf co mam aktualnie, a potem pojechac cyklik mocno androgenowy + jakis spalacz z dobra dietka i aerobami.
Poleci za 2 miesiace cykl tescia z deka lub npp a potem prop tren i jakis spalacz. Chcialbym zejsc do 10 % bf, miesnie amm twarde, tylko fat musi poleciec i mysle ze na plazy bede zwracal uwage hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
bez relacji się nie pokazuj na forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Nie za bardzo mam czas na relacje, ale być może uda mi się poprowadzić ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
Balearic jestem ciekawy ile z Ciebie zostanie jaki będzie efekt końcowy...Twoja zmasowana sylwetka przypomina mi moją z lat młodzieńczych jak na budziku wybiło 132 ale niestety nie zdążyłem wtedy z redukcją bo kominiarze wpadli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
na ostatnim zdjeciu masz taka typowa sylwetke strong mana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
No teraz jest tak jak na tym drugim zdjęciu jak siedzę na siłowni jesli chodzi o BF, z tym , że wymiary większe. Jest ogólnie dobrze. Teraz planuję zachować ten bf do maja, dokładając mięcha. A potem wycinka tak do 10 % (aktualnie mam około 16). Nie lubię sylwetek poniżej 10 %, poza tym jestem mezo-endo więc nie było by mi łatwo zejść z bf poniżej 10%. Tak czy inaczej, taki procent będzie mega jeśli będzie 50 w łapce. Krata na brzuchu będzie, pół metra w bicu i duża klata. Jedynie problemem moim jest, to że nie moge robić martwego ciągu (lekarz zabronił) bo mam problem z młodych lat.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl na dece

Następny temat

deka tesc

WHEY premium