SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 18 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 403475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ciekawe gdzie Ty widzisz to podlanie. Forma zaj**ista. Gołym okiem widać progres od ostatnich fot (filmików). Widać, że się w pełni zaangażowałeś w to co robisz. Gratuluje i kurna trochę zazdroszczę. Dawaj Maniek dalej, a będzie sukces. Pozdrawiam

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2012-11-23 11:27:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Zawsze Mu będzie mało.... I z Twoim podejściem Maniek na bank będzie pudło. Gratuluję formy i też trochę zazdroszczę. Brawo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Daniel, wiesz jak jest... Ja widze siebie codziennie, da się zauważyć. Trochę poszalałem w weekend bo mam pozwolenie na zjedzenie tylko jednego dnia w tygodniu dwóch posiłków. Na co tylko mam ochotę. Padło na golonkę z opiekanymi ziemniaczkami w sobotę Zjadłem na 2 razy (1,5kg) mięcha. Do tego jeszcze 2 czekolady Milka. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że żona w w niedzielę zrobiła zaj**ista szarlotkę, pojechaliśmy do znajomych i ona jeszcze ciepłą z piekarnika zabrała ze sobą.. do tego kupiła lody toffi Algidy. Nie mogłęm się oprzeć, zjadłem dwa wielkie kawałki i masę lodów. Ale po powrocie do domu zrobiłem aero 45minut, gdzie rano na czczo też robiłem 30 minut I po tym wydaje mi się, że trochę wciągnęło wodę pod skórę na brzuchu, bo prezentował się jeszcze lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
Forma bdb nie wiem czy pisales wczesniej bo nie sledze tematu ale co leci, chyba ze na czysto pod zawody to nie pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Hutnik, rośnij i dodaj zdjecia z progresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
co do wyników siłowych to rekord na klate 227,5, tydzień temu w Złotoryi 225, barki nie wyciskam sztangą używam 46-48 kg sztangielek. Przysiady cienko do 160 w serii półtora roku temu miałem operację przepukliny i boję się wracać do większych ciężarów. Martwy aktualnie do 200 w serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
SherdoG184
Forma bdb nie wiem czy pisales wczesniej bo nie sledze tematu ale co leci, chyba ze na czysto pod zawody to nie pisz


Jak każdy w tym dziale lecę na czysto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
100% Natural Maniek! Szkoda zycia na koksowanie jak taką formę robisz na kreatynie. Mono na masie, jabłczan na wycince i siema!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
Manieczki8 - Majtki mamy takie same reszta sie troche roznimy jest ekstra

Zmieniony przez - cercov w dniu 2012-11-24 00:39:10

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
manieczki dobra forma tez sie kiedys zblize do takiej

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2012-11-24 03:21:44
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl na dece

Następny temat

deka tesc

WHEY premium