SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl enan solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3780
Witam wszystkich serdecznie. Zaczne moze od ankiety :
1. WIEK: 25
2. WAGA: 86
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 115
-udo: 58
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ok 10 lat
6. DIETA:
-białko: ~230
-węglowodany: ~200
-tłuszcz: ~ 80
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Miesien dobrej jakosci
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg: 120
-przysiad: 120

A wiec tak, przygode na silowni zaczalem praktycznie od szkoly gim. i tak sie bawe od paru dobrych lat. Nigdy nie stosowalem zadnego dopingu, zadnej metki, wina jak to za czasow szkoly znajomi jedli jak cukierki(:D) Nie czułem nigdy takiej potrzeby a na wymiary i ogolny wyglad sylwetki nie narzekalem. Zabawa z dieta trwa od ok 4 lat, wczesniej wszystko bylo robione na oko. No i tutaj pojawia sie moj problem, poniewaz wszystkie moje diety na mase, redukcje koncza sie bardzo podobnymi efekatmi z ktorych poprostu juz nie jestem zadowolony. Czuje ze po takim czasie spedzonym na silowni, moj organizm wpadl w pewnym stopniu w stagnacje i wydaje mi sie ze osiagnalem moje naturalne mozliwosci.
Na pewno istnieja jeszcze naturalne sposoby aby pobudzic swoje cialo do nowych wynikow, ale wierzcie mi stosuje rozne diety, treningi i efekty po kazdych planach masowych, redukcyjnych sa bardzo podobne. Zawsze cwiczylem z glowa, nie zalezalo mi na jakis mega wynikach silowych, mialem pare kontuzji przez niewłaściwe treningi w czasach szkolnych z tego tez wzgledu od paru lat staram sie robic wszystko z glowa. Nie owijajac dalej w bawelnie powiem wprost i szczerze ze poprostu chcialbym zobaczyc jak to jest byc na "bombie" i w jakims tam stopniu przeniesc swoj organizm na "nastepny level". Duzo ludzi z otoczenia u mnie jest na bombie, kazdy mega zachwala z reszta widac po efektach w wygladzie jak i progresie silowym. Chce poprostu zobaczyc jak to jest, nie mam zamiaru startowac w zawodach, wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac - takiego jestem zdania. Chcialbym to zrobic z glowa zeby pozniej nie zakladac tematow typu Panowie zle sie odblokowalem pomocy, zerowe libido itd itd.

Po wstepnym rozeznaniu wskakuje na dlugiego tescia, enan. Iniekcje co 2 dni srednio mi leza. Planuje cykl pociagnac ok 18-20tyg (ok 4 miesiecy), zastanawiam sie zeby nie ciagnac do pol roku, nie za dlugo jak na pierwszy raz?
Na czym mi najbardziej zalezy to na dobrze zrobionym odbloku po cyklu, zeby pozniej nie zalowac i nie stracic tego co udalo sie uzyskac.
Polece troszke w kulki, ale czy ktos moglby lopatologicznie rozpisac odblok przy tym cyklu? Wiem ze odblok tez sie zmienia w zaleznosci od wynikow, aczkolwiek chcialbym zobaczyc takie podstawowe schemty.
Druga kwestia, kierujac sie opinia kolegi z doswiadczniem w tych sprawach planuje przyjmowac HCG w calym okresie cyklu w malych dawkach co pare dni. Czy ktos moglby podzielic sie opinia w tej kwesti? Czy lepsza opcja jest przyjecie co 6-8 tyg w wiekszych ilosciach?
Profilaktycznie w przypadku doswiadczenia nieprzyjemnosci w okolicach sutka ze tak to ujme, jakie srodki polecacie i w jakich dawkach oraz odstepie czasowym?

Odrazu dodam ze wiem ze tematow takich bylo setki, ale chcialbym indywiudalnej opini ludzi doswiadocznych. Ponizej moje wyniki badan przed mozliwe ze zrobie z tego jakas mala relacje.

TSH 2,730 0.270 - 4,200

FSH 4,23 1,50 - 12,40

LH 5,70 1,70 - 8.60

Estradiol 33.20 11,30 - 43,20

Progesteron 0,10 Nie ma widelek

Prolaktyna 16,92 4,04 - 15,20 (Jestem umowiony do endo w celu wyjasnienia z jakiego powodu jest ponad norme. Ale chyba nie jest to niepokojacy wynik?)

Testosteron 508,70 249 - 836
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
10 lat treningu i take wyniki siłowe? Ja wiem,że nie wszyscy muszą trenować stricte pod siłe ale z takim stażem to aż wstyd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3780
Nigdy nie robilem maxow, to sa wyniki ktore aktualnie biore w serii przy dosc sporym deficycie i roztrenowaniu. W okresie budowania masy wyciskam wiecej ale jakie ma to tutaj teraz znaczenie? Uwierz mi ze przy dobrej intesywnosci treningu i poprawnym wykonywaniu technicznie nie sa potrzebne nie wiadomo jakie ciezary. A robiac 100 w serii uwierz mi ze mam zaj**iscie rozbudowana klate i nie jedna osoba ktora wyciska nie wiadomo ile odstaje na pale. Aczkolwiek nie ukrywam jest to moj slaby punkt i nigdy nie osiagalem jakis zaj**istych wynikow w wyciskaniu. 10 lat treningu nie jest to stritce czas jaki spedzilem na silowni, bywaly przerwy pol roczne, roczne, kontuzje itd. Poczatki silowni byly typowo amatorskie robione na pale. Od jakis 4 lat jak pisalem staram sie robic wszystko tak by nie narobic sobie wielkich szkod, nie zalezy mi na tym zeby na klate wyciskac nie wiadomo jakie ciezary. Plecy niestety mam porobione jakies wiekszy ciezary w martwych nie wchodza w gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16079 Napisanych postów 18052 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196415
Jak jeszcze nie byłeś na bombie i nie biles hcg to dałbym je po dwóch tygodniach cyklu 250-300j dwa razy w tygodniu. Test enan 200-250mg e4d.jak chcesz zbić prolke to Kup niepokalanek i vit B6. Kup sobie jakieś IA (symex/arimidex). Po miesiącu zrobisz badania estradiol i prolaktyna I w razie potrzeby będziesz zbijał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3780
Wlasnie od jakis 2 tyg stosuje vit B6 w dawkach 300 mg, wiem ze taka dawka jest za mala zeby zbic ale na dniach zrobie badanie, moze cos tam zeszlo. Niepokolanek w jakich dawkach stosowac? Dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16079 Napisanych postów 18052 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196415
Te 300mg da radę. Ja miałem niepokalanek ze swansona i brałem po tabsie 2 razy dziennie i do tego 2 razy pi 150 mg vit B6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Bedac na cyklu musisz zaczac porzadnie jesc, bo te makro ktore rozpisales to jest na redukcje a nie na masowanie.
Mam wrazenie ze treningi nog traktujesz troche z przymrozeniem oka (obwod uda w porownaniu do np ramienia od razu kreuje obraz bociana )
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
tomi8963
Nigdy nie robilem maxow, to sa wyniki ktore aktualnie biore w serii przy dosc sporym deficycie i roztrenowaniu. W okresie budowania masy wyciskam wiecej ale jakie ma to tutaj teraz znaczenie? Uwierz mi ze przy dobrej intesywnosci treningu i poprawnym wykonywaniu technicznie nie sa potrzebne nie wiadomo jakie ciezary. A robiac 100 w serii uwierz mi ze mam zaj**iscie rozbudowana klate i nie jedna osoba ktora wyciska nie wiadomo ile odstaje na pale. Aczkolwiek nie ukrywam jest to moj slaby punkt i nigdy nie osiagalem jakis zaj**istych wynikow w wyciskaniu. 10 lat treningu nie jest to stritce czas jaki spedzilem na silowni, bywaly przerwy pol roczne, roczne, kontuzje itd. Poczatki silowni byly typowo amatorskie robione na pale. Od jakis 4 lat jak pisalem staram sie robic wszystko tak by nie narobic sobie wielkich szkod, nie zalezy mi na tym zeby na klate wyciskac nie wiadomo jakie ciezary. Plecy niestety mam porobione jakies wiekszy ciezary w martwych nie wchodza w gre

58 w udzie dla 90kg chłopa? Nie każe Ci robić 200kg w serii w tych ćwiczeniach ale nie oszukujmy się, jeśli byś naprawdę trenował sumiennie te 10 lat to takie ciężary by po prostu nie miały sensu, nawet w seriach po 10 powtórzeń. Szczególnie martwy ciąg i przysiad.



Zmieniony przez - Heliodor Cepa w dniu 3/15/2018 5:59:08 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3780
Czytaj ze zrozumieniem, 10 lat napisałem że trenuje ogólnie, ale to nie znaczy że bite 120 miesięcy siedziałem na siłowni.. Treningi na serio zaczęły się od jakiś 3-4 lat, wczesniej to była typowa amatorszczyzna. W międzyczasie były przerwy i różne kontuzje choćby operacja przepukliny czy kręgosłupa gdzie przez rok przy każdej operacji byłem odcięty od treningów. Także jeżeli tak bardzo Cie bolą moje wyniki siłowe które wypisałem w ankiecie to sprostuje je, przy normalnej diecie masowej na nogi siada 150 na klatę 130, martwy 140 i dla mnie jest to w zupełności wystarczajace na moje potrzeby i stan zdrowia. Myślę że jakbym walil od paru lat to wyniki były by o wiele lepsze ale nie oszukujmy sie nie każdy ma predyspozycje naturalnie do wyciskania nie wiadomo jakich ciężarów.. 60 cm w udzie to wg. Ciebie mało? Mam problem kupić jakiekolwiek spodnie w moim rozmiarze bo nie mieszczą mi się w udach i łydkach (45cm) i wierz mi nie odstają i do bociana brakuje im bardzo dużo. Także gratuluję twoich wyników które zapewna są o wiele lepsze i moimi ciężarami się rozgrzewasz, ale każdy ma inne priorytety i predyspozycje. Jak nie masz nic ciekawego do dodania na temat to darujmy sobie zbędna dyskusje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3780
Aleks
Bedac na cyklu musisz zaczac porzadnie jesc, bo te makro ktore rozpisales to jest na redukcje a nie na masowanie.
Mam wrazenie ze treningi nog traktujesz troche z przymrozeniem oka (obwod uda w porownaniu do np ramienia od razu kreuje obraz bociana )


Tak wiem, aktualnie jestem na "redukcji" na cyklu dieta będzie modyfikowana. Owszem nogi były omijane bardzo często dopiero od 2-3 lat je ruszyłem. Zawsze były nieproporcjonalnie za duże do reszty sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Zacznij już teraz dietę masową, sprawdzisz jaki rozkład makro będzie Ci najbardziej odpowiadać
Po kilku tygodniach trzymania diety dołożysz testa i będziesz dalej rósł.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan solo pierwszy cykl. Problem z bólem jader.

Następny temat

Proszę o opinię nt. cyklu

WHEY premium