SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl enan solo - redukcja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20416
Witam !
Najpierw ankieta:

1. WIEK: 27
2. WAGA: 90
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka:
-udo:
-talia: 100
5. STAŻ NA SIŁOWNI:ogólnie 13 lat sport tj bieganie/silka/streetworkout przeplatane okresami roznych rewelacji, jak to w zyciu
6. DIETA: tutaj mam zamiar wprowadzić IF
-białko: DT 210g // DNT 210
-węglowodany: DT 255g // DNT 90
-tłuszcz: DT 135g // DNT 100

DT: 3100 kcal
DNT 2100 kcal
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8. TRENING: środa godzinny interwał + sob i niedziela trening kickboxu. Będzie to baza do której mam zamiar dać jeden trening FBW w tygodniu prawdopodobnie czwartek po interwałach. Zobaczymy jeszcze jak będę sie czuł.
9. CEL CYKLU: konkretna redukcja czyli poprawa szybkości oraz zrzucenie balastu i odsloniecie mięsni. W miare spadku wagi zaczne dokladac np. bieganie bo nie chce zajezdac stawów teraz.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 22-25%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: Crohn disease
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie wiem
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2600
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 120

Wszystkie wymiary dorzucę jutro. Czas na konkretną redukcję.Wyniki słabe ponieważ od dawna nie cwicze na siłowni. Najwiecej biegania było przez ostatnie 3 lata i treningu z własnym ciałem. Jest całkiem dużo siły i dosc dobra kondycja chociaż po wyglądzie tego nie widać za bardzo. Pojęcie mam o żarciu jak i treningu. Chociaż IF bede stosował pierwszy raz, zobaczymy jak zareaguję, ale myślę że powinno byc bardzo OK. Mam parę pytań i wątpliwości. Chcę zrobić cykl z głową i stosowaniu małych ilości soku i wykorzystać z tego maksimum celem poprawy regenreacji i samopoczucia. Niestety tam gdzie mieszkam nie moge zrobić badań.

1.Czy jest sens waszym zdaniem zacząc cykl bez badań i np. profilaktycznie w ciemno zarzucac jakie IA i HCG w jakims tam okresie?
2. Cała redukcja planowana minimum myslę 4 miechy lub do osiągnięcia efektu. Powinno starczyć pół roku maks. Myslałem o test cypio załozmy niedziela 250 + sroda 250mg. Jeszcze soków nie mam, dostęp jest do Alpha Zeneca mysle ze OK.
3. Jakbym zaczął ten cykl, to mysle po dwóch miechach miałbym opcję się zbadać w polszy.

Dodam jeszcze iż baza treningowa to interwał + 2 treningi kickboxu a do tego w miare jak będę sie czuł będe stopniowo dodawał trening na ciężarach - cwiczenia wielostawowe tj wyciskanie, martwy,siad, podciąganie. Nie chce duzych łap, musza byc zwinne toteż izolowanych będę sie starał nie robić












Zmieniony przez - salvi00 w dniu 2019-02-19 20:17:20

Zmieniony przez - salvi00 w dniu 2019-02-19 20:19:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20416
To mogę polecieć jakoś troche "w ciemno" na początku i reagować w razie gino itp? Załozmy dorzucac od poczatku jakieś IA oraz HCG ?


Zmieniony przez - salvi00 w dniu 2019-02-19 21:16:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Bardziej poleć pod redukcje towar - efka, clen, helios, tarczyca ...w tle co najwyżej propa wtłoczyć do tego

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20416
Mam clena 3/4 opakowania malaya, klepie jak sk***esyn. A dlaczego testa chce? zeby poczuc to doj**anie i te konska moc chociaz wiem ze bym pewnie namiastke poczul ze wzgledu na diete.Ale pomocniczo wlasnie sam test jest dobry na spalanie.Celowo chce poleciec bez pobudzaczy zeby zobaczyc jak zareaguje na taka kombinacje dietowo dopingową, ale krzywdy mysle nie powinno zrobić . Rozwazam rowniez sibitraminę lub jakis dobry spalacz, a znam dobre, sciagalem jakis czas temu z usa za ładną sumkę i znam kilka dobrych pozycji..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Tp + clen = bdb combo możesz wchodzić w taki układ.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
w clenie mt jest jakaś dosypka jak dla mnie szkoda serducha na tą pozycje z tego labu ,ogarnij inny clen
sibutramina jest już raczej nie do zdobycia na tą chwilę od chwili jak w chinach jest jako dragi wcięło ja z rynku
pokombinuj jak krzykacz napisał test do tego jakies tarczycowe i coś można dorzucić np. heliosika

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20416
Clena MT mam jakos sprzed dwoch lat. Jadlem go i trzepie ładnie. Moim zdaniem ksiazkowe dzialanie clena chociaz to byl pierwszy w moim zyciu. Szkoda mi serducha na clena dlatego on bylby w ostatecznosci. No a ten heliosik az taki zaj**isty? dodanie zwyczajnej joszki tak synergizuje dzialanie clena? chyba ze tam efka dodana a sibutramine moja znajoma ma bo kiedys sie odchudzała i jest pewniak substancja.Nie pamietam chyba meridia.Helios to tylko z DB? czy sa blizniacze preparaty innych firm?



Zmieniony przez - salvi00 w dniu 2019-02-19 20:51:38

Zmieniony przez - salvi00 w dniu 2019-02-19 20:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
DB ma dobrą meridie, jedna z 2 pewnych na całej EU.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Heliosik jest zayebisty. Z moich spostrzezen to po prostu tak wychodzi, ze klepie leoiej niz oral, wiec mniej sie tego clena przyjmuje.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ze lepiej niż oral to wiadomka jak na 1 ml u mnie dość szybk tolerka się wyrobiła to na 2 ml leciałem z 8 tyg albo dłużej i cały czas ogień był

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Krzychu79
Heliosik jest zayebisty. Z moich spostrzezen to po prostu tak wychodzi, ze klepie leoiej niz oral, wiec mniej sie tego clena przyjmuje.



To prawda, clen inj Primusa 40mcg/vial lepiej czułem niż tabs 40mcg/tabs.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941378
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki po cyklu(pytanie głównie do trójboistów)

Następny temat

Przebarwienie i obrzęk po strzale

WHEY premium