SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl test solo - redukcja,, porady, wyniki badań, wskazówki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

107

Wzrost

190

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

118

Obwód uda

66

Obwód talii

98

Staż na siłowni

15

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 220 T 90 W 280

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Obecnie test cypio, wcześniej test solo również 2021r

Opisz swój plan treningowy

Split 3 x w tyg, BJJ 2/3 razy w tyg

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Test cypio obecnie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezo

Stan zdrowia

B. Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 457
Witam Panowie. Proszę o poradę dotyczącą cyklu. Od września 2023 lecę solo test cypio 250mg w dawce 0,7ml e6d.
HCG 5000j co 6-7tyg, 1000j e3d.
Samopoczucie ok, badania wrzucam screena przed cyklem i w trakcie.
Moje pytanie jest takie gdyż redukuje od września zeszło 8kg przechodzę teraz na IF i schodzę z kaloriami i nadal chciałbym lecieć na cypio. Wyniki są chyba ok więc nie wiem czy muszę dorzucać coś z profilaktyki, mam wino inj czy dorzucić za jakiś czas przed zakończeniem redukcji? Jeśli tak jak to dobrze dodać? Z testa narazie nie zamierzam schodzić chyba że po zakończonej redukcji którą planuje zakończyć do sezonu wakacyjnego. Jak wówczas dobrze ustawić odblok? Bądź pociągnąć dalej żeby po sezonie wakacyjnym przejść na masę?
Pozdrawiam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Testa badamy całkowitego wtedy można by napisać czy dawka ok,jak Morfologia?
Winko inj 50 mg co 2 dni lub 25 mg dziennie plus minus

Później jak badania będą ok mostek i masa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 492 Na forum 164 dni Przeczytanych tematów 5104
Odblok bym robił gdyby w planach była min 2 letnia przerwa . Poniżej to mosty bo bez sensu bałagan robić w hormonach na kilka miesięcy żeby potem znowu wejść na towar ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Nigdy nie podawaj ile bierzesz w ml skąd mamy wiedzieć jakie stężenie ma twój środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 457
Morfologia tak wygląda.
Podałem wyżej jakie testo, wychodzi 150mg e6d.
Dzięki chłopaki za pomoc.
A jeszcze jedno libido coś jakby nie takie, albo sobie wkręcam, badania niby ok co może być nie tak? Tzn jak już pójdzie z kobitą to jest ok ale chęci jakieś słabe k***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 172 Wiek 49 lat Na forum 172 dni Przeczytanych tematów 5376
Moim zdaniem hematokryt nie wygląda dobrze. Przy 150mg/6 dni to już całkiem kiepsko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Zrobić więcej iniekcji w tyg, co 3,5 dnia lub ed przy takiej dawce pić wodę ruszać się i bo ja przy 1g week tyle nie mam.
Ogarnij się przez 3 miesiące bo tyle trzeba na ogarnięcie / rozwalenie hematokrytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 457
Ruszać to się ruszam 5-6 treningów w tyg z tego 2/3 na macie. Ostatnio właśnie mało piłem wody przez wyjazd i wogole płynów. Elektryka zacząłem jarać to może tez ma jakiś wplyw. A co z tym libido jak myślicie? Wkręciłem sobie coś czy jak? 2 lata temu tak miałem ale to jak prowadził mnie pseudo trener k*** bo na testo solo miałem ciśnienie mega w górę, półksiężyc na twarzy, libido zero i wywalone estro w górę mocno. Teraz mam symex pod ręką ale chyba jak wyniki w widełkach to nie wrzucam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 457
Albo cypio lipa obecnie mam z elephant pharma. Startowałem na innym labie i było okej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Zmień lab zrób iniekcje e3.5 d lub pod skronie ED
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 457
Panowie wrzucam kontrolnie badania w celu porady. Estro do zbicia? Pod ręką mam symex. Moglbym dorzucić prime do redukcji bądź wino. Ewentualnie spalacz myślałem o T3 bo clen źle na mnie działa. Redukcje planuję zakończyć maj/czerwiec.
Leci nadal test solo 0,5 ml ( 125mg) pon/czw.
HCG zacząłem od soboty, 1000j e2d
Badania zrobione wczoraj - wtorek.
Pozdrawiam






Zmieniony przez - Moto5 w dniu 2024-03-06 13:17:18

Zmieniony przez - Moto5 w dniu 2024-03-06 13:43:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop odblok

Następny temat

Doping

WHEY premium