SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZY CYKL CYPIO SOLO + ODBLOK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 613
1. WIEK: 22
2. WAGA: 80
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:92
-udo:65
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2
6. DIETA:3200
-białko: 180
-węglowodany: 300-500
-tłuszcz: 80-100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: BRAK
8. TRENING: push/pull
9. CEL CYKLU: sucha masa miesniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:17
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):chudniecie/ typ budowy chuderlak / ekto morfik
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:80
-martwy ciąg:-
-przysiad:80

[badania bede robil przed pierwszym strzalem, jesli trzeba moge zrobic teraz]

Siema, otoz nadszedl ten czas gdzie chce wejsc na bombe, chce zrobic to przede wszystkim jak najbezpieczniej, i tak, zeby potem bez problemowo sie odblokowac i zyc normalnie :), nie mowie ze to bedzie moja pierwsza i ostatnia bomba, bo pewnie do tego wroce, na wiecznej bombie tez nie mam zamiaru byc, chce miec w przyszlosci dzieci itd itp, nawet jak jedno nie wyklucza drugiego to po prostu, nie chce. A wiec przychodze do was z zapytaniem jak ten cykl w ogole rozlozyc i ile w sumie powienien trwac zeby bylo to jak najbezpieczniejsze oraz zeby nie miec mega problemow z odblokiem. Ja sam planuje wejsc na 16 tygodni, lecz duzo osob mowi ze jak juz mam wchodzic to na conajmniej rok, czy maja racje? oraz kiedy zaczac bic HCG, sa dwie szkoly, jedni mowia ze od samego poczatku cyklu, 250 iu co 3 dni, drudzy ze cyklicznie, np co 6 tygodni cala paczke 5tys rozlozone na 500 e3d itd.... [ja osobiscie wolalbym cykliczna opcje nawet co 4 tygodnie wbic 2,5 tys np niz bic caly czas, ale jezeli trzeba bic caly czas, to prosze dajcie znac, dostosuje sie..] takze prosze doradzcie mi jak z tym hcg oraz na jaki czas wejsc, ja mam osobiscie w planach zaczac bic 125mg cypio e4d czyli pon, czwartek, i tak do konca bomby, przez te 16 tygodni albo chociaz 6/8 miesiecy cos takiego, dajcie znac co o tym sadzicie i rozpiszcie mi prosze jakby to mialo wygladac i jak przeprowadzic odblok, pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Cos masz z nogami ze przysiad 80 kg?
Cykl 16 tyg bedzie ok
Zacznij od kompletu badań przed cyklem
Hcg od 2 tyg małe dawki lub np co miesiac większe
Możesz zacząć od 2*125 i sprawdzić badaniami jaki będzie poziom testa bo taka dawka może być za mała

Po cyklu będzie potrzeba ok 15.000 hcg I ok 30 tab clomidu

Na cyklu I po może być też potrzebne jakes ia exe/ari
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 613
Po prostu nie robiłem nóg, ale od niedawna zacząłem, pomińmy ten temat bo wiem ze to głupota, przed cyklem robię badania, morfologia, test calkowity, estradiol, prolaktyna, mam nadzieje Ze starczy a jak coś JesCze pilnie potrzebuje to daj znac, co do HCG to wtedy po tym 2 tygodniu może byc np jeden strzał po 500hcg np w każda środę po 500 i.u? I cZy wtedy leciec tak do konca cyklu i po cyklu te 3 paki hcg dokupie jeszcze i wbije w małych dawkach e3d, i clomidu branie jak rozłożyć, 2 tyg po ostatnim strzale zacznę już typowo odblok czyli zacznę bic te hcg 15 tys i clomid, doradzisz jak to roZlozyc na odbloku? Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
metinowy777
Po prostu nie robiłem nóg, ale od niedawna zacząłem, pomińmy ten temat bo wiem ze to głupota, przed cyklem robię badania, morfologia, test calkowity, estradiol, prolaktyna, mam nadzieje Ze starczy a jak coś JesCze pilnie potrzebuje to daj znac, co do HCG to wtedy po tym 2 tygodniu może byc np jeden strzał po 500hcg np w każda środę po 500 i.u? I cZy wtedy leciec tak do konca cyklu i po cyklu te 3 paki hcg dokupie jeszcze i wbije w małych dawkach e3d, i clomidu branie jak rozłożyć, 2 tyg po ostatnim strzale zacznę już typowo odblok czyli zacznę bic te hcg 15 tys i clomid, doradzisz jak to roZlozyc na odbloku? Pozdro


Z badan jeszcze minimum lh I fsh
Jak chcesz bić 500 jm hcg to bij tyle ale 2 razy w tyg np poniedziałek i czwartek
Przed pct wyrównanie do widelek e2 I prl po cyklu 7 max 10 dni zaczynasz hcg 1666 co 2 dni lub 2500 co 3 dni hcg
Pod koniec hcg badania Test e2 prl jak będą widły clomid 4 tyg po 4 tyg badania
Test
E2
Prl
Lh
Fsh
Jął będą w widełkach jest ok jak nie lecisz dalej clomid

Clomidu 50 mg na noc

Badania wrzucaj na forum coś się podpowie

Na początku 3 tyg cyklu skontroluj e2 I prl I pod wyniki dobierze się ia będzie potrzebne pewnie coś na e2 exe/ari i nie zaszkodzi mieć ze 2 tabsy caba lub kilka dostinexu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 613
Czyli jednak muszę bic te hcg przez cały cykl? Na mój piwrwszy cykl to wolałbym unikać tyle kucia ale jeśli tak jest najbezpieczniej to tak zrobie, w takim razie od pierwszego tygodnia te hcg ma leciec czy po jakimś czasie do konca cyklu i wtedy zacznę sobie bic 125mg testa w pon i czwartek będą strzały i czy wtedy mogę bic hcg w te same dni czy lepiej dzień przed lub po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Hcg od 2 tyg cykluozesz wbijać w ten sam dzień co testa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33132 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
Robiłem teraz badania w trakcie cyklu i takie przysługują ci jako refundowane więc możesz prosić lekarza o skierowanie na NFZ . Obok odręcznie w kółeczku to są te co robiłem płatnie . Myślę że tu jest większość badań aby mieć podgląd na to co w nas siedzi .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 613
a ogolnie myslicie ze takie 200-250mg tescia w tygodniu mocno mnie zablokuje i czy bedzie mialo duzo efektow ubocznych? bo niektorzy to mowia ze takie dawki to lecznicze sa :P ogolnie w tym tygodniu bede robil badania na testosteron,prolaktyna,estradiol,lh,fsh i mysle ze bede mogl zaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Zablokuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lecznicze to jest trt, trzymanie testosteronu w górnej granicy a takie 250 już będzie bardziej anaboliczne. Wrzuć wyniki badań najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 613
Siema siema wróciłem i jestem po badaniach. Czekam jeszcze na badanie teścia aż mi przyjezie i na prolaktyna nie patrzcie bo to przez leki które brałem dzień wcześniej, wtedy nie wieszialem ze podwyższają prolaktyne. Dajcie znac co myslicie i cyz od poniedziałku mogę leciec, planuje 125 e3d :)




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać prawidłowo odblok Clomid

Następny temat

Kto kolwiek widział tko kolwiek wie

WHEY premium