SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl enan solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Witam
Chciałbym się was poradzić przede wszystkim o zakupy. Co i ile mam konkretnie zakupić. Dostałem kiedyś taką podpowiedź od jednej ogarniętej osoby na tym forum
"propa 100mg e2d przez 10 tygodni minimum
enan/cyp/mix e5d 14 minimum

odblok minimum 3 paczki hcg 24cloma 30nolwy

gdyby cycki rosły to exe = etadron/symex
fajnie mieć ze 2 tab cabaseru przed pct"
Tylko nie wszystko jest tutaj jasne dla mnie.
Po pierwsze wolałbym enana od propa, żadziej się go wbija a tego się trochę obawiam. Nie jest to dla mnie jakąś tragedią, ale jak można rzadziej się kłuć to taką opcję wybieram. Enan jest chyba w stężeniu 250mg/ml? To ile ampułek/ml tego potrzebuję? Ile tego HCG i etadronu/symex? Ile mg tego cabaseru?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
1. WIEK: 36
2. WAGA: 80
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 58
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 225
-tłuszcz: 120
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne
8. TRENING: siłowy i kulturystyczny 4 x w tyg
9. CEL CYKLU: masa dobrej jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: około 10%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Podatny jestem na dietę. Jak obetnę kalorie łatwo chudnę, ale też szybko się zalewam w okolicach pasa jak nie pilnuje diety
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysy, klatka słabo zarośnięta, nogi prawie wcale
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1823 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 130

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
1ml/250mg wbijaj co 5dni - przelicz przez długość cyklu 10/12/15tyg... Zrób bad przed cyklem, weź 1op symex i skontroluj estro w 4-5tyg cyklu.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki za odpowiedź. A ile tego HCG kupić?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Zdecydowałem się jednak na cypio, ale to przecież nie ma większego znaczenia. Sprawdzałem na stronie producenta kody z hologramów i wszystko się zgadza. Gość od tego towaru trochę dziwny. Jak mu powiedziałem że będę to wbijał co 5d to powiedział żebym lepiej mu to oddał a on odda mi kasę, bo to nie ma sensu. Powiedział że minimum 500 na tydzień a najlepiej 750. Nie przekonał mnie :P Na pewno zacznę od co 5d a przecież zawsze można to bić częściej jak zajdzie taka potrzeba.
Mam zamiar zacząć za jakieś 2 tyg. Będę w tym temacie dzielił się moimi spostrzeżeniami i ewentualnymi wątpliwościami.
Pozdrawiam


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2019-02-10 19:27:15

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Trzymaj sie e5d. Fotki w drugim dziale.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Witam
Jaką prewencję polecacie na takim cyklu z cypio? Czytałem coś o aspargin. Ile tego dodać? Wiadomo że witaminy minerały omega3 to co zwykle przy treningu. Coś jeszcze?
Dieta min 3g białka tak wyczytałem. Tłuszcze na których się dobrze czuje to około 100g dziennie. Cos jeszcze muszę wiedzieć?
W tym tyg ogarnę badania hormonalne tak żeby wiedzieć do jakich wartości później wracać na pct.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
W zasadzie wszystko rozbija sie o prawidlowe odzywianie wtedy masz wszsytko ,a tak to kontroluj cisnienie badaj hormony i badania przed
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
ryba266
Witam
Jaką prewencję polecacie na takim cyklu z cypio? Czytałem coś o aspargin. Ile tego dodać? Wiadomo że witaminy minerały omega3 to co zwykle przy treningu. Coś jeszcze?
Dieta min 3g białka tak wyczytałem. Tłuszcze na których się dobrze czuje to około 100g dziennie. Cos jeszcze muszę wiedzieć?
W tym tyg ogarnę badania hormonalne tak żeby wiedzieć do jakich wartości później wracać na pct.


NIe jestem pewien czy tobie chodzi o aspargin czy akard moze? Jak o to pierwsze to dalej piszesz tez o mineralach. Dobry preparat multiwitaminowy warto sie zaopatrzec. Sam wybieram NOW FOOD bo maja sporo ciekawych dodatkow ziolowych. Do tego na noc daje cynk i magnez z b6. Kwasy tluszczowe bardzo wazna sprawa, tabsy z omega wskazane. Osobiscie to mam taki rytual, ze z rana pierwsze co to wale po grzdulu oleju lnianego i rzepakowego tloczonych na zimno. Co do bialka to 3gr moga leciec na redukcji. Jak chcesz rosnac to musisz energii dostarczac. 2gr stykna, a reszte przesun na rzecz ww lub tluszczy. No i oczywiscie kontrola e2, prl i cisnienia.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ok fajnie. Dziękuję za odpowiedzi. A powiedz mi tych tabsów omega3 to ile łykasz? Bo o różnych ilościach się słyszy.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Powiedzcie mi jeszcze od kiedy powinienem dołożyć exe do iniekcji. Wyczytałem że pół tabletki na noc w dzień iniekcji. Ale od której, chyba nie od pierwszej? Zdaje sobie sprawę z tego że najlepiej potwierdzić to badaniami, ale muszę za nie słono płacić w €. Będę miał komplet wyników przed cyklem i chciałem zrobić jeszcze w mniej więcej w połowie, no chyba że by się coś złego działo.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2019-02-14 20:07:11

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek. Kiedy zaczac hcg.

Następny temat

2 CYKL W ŻYCIU

WHEY premium