SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 7 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2410
rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 35014 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 255058
Squirrel
Posiadam wity i minerały z olimpu, które dotychczas brałem po 1 kapsułce rano do śniadania. I właśnie lepiej brać rano czy wieczorem do ostaniego posiłku do lepszej regeneracji w nocy ?

Zmieniony przez - Squirrel w dniu 2015-10-07 21:43:30

Ja wolisz
ja witaminy daje rano, a minerały wieczorem

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8478 Napisanych postów 150907 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1191775
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2410
dlatego daje rano do jaj, podobno przy tłuszczach lepsza wchłanialność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 236
Witam,

Na poprzedniej stronie napisałem co biorę, więc nie będę już spamował. Zapomniałem jednak zadać pytanie co z BCAA ( o którym w ogóle nie wspomnialem) - czy tylko przed treningiem razem z Double Impact, czy przed i po (po treningu razem z Green Magnitude)
Pozdro

Zmieniony przez - wojass14 w dniu 2015-10-08 09:45:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 34664 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254640
najlepiej przed i po
ekonomicznie tylko przed
w dnt nie stosuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2577 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11497
Skończyło mi się bcaa a dziś muszę po treningu siłowym zrobić 25 min aero. Jestem podczas reverse diet i aktualnie jestem z kaloriami w okolicach swojego zapotrzebowania (ani na minus ani na plus). Jak inaczej zabezpieczyć się przed katabolizmem? Mam carbo i wpc do dyspozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 35014 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 255058
vixen3
Skończyło mi się bcaa a dziś muszę po treningu siłowym zrobić 25 min aero. Jestem podczas reverse diet i aktualnie jestem z kaloriami w okolicach swojego zapotrzebowania (ani na minus ani na plus). Jak inaczej zabezpieczyć się przed katabolizmem? Mam carbo i wpc do dyspozycji

Bez przesady, nic Ci sie nie stanie jak przez jakis czas nie bedziesz miał bcaa

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2577 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11497
Jestem ekto i nie wszedłem jeszcze na dodatni bilans więc stąd obawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2263
Przede wszystkim pijac carbo i białko nic Ci sie nie stanie, o katabolizm to się moga bac zawodowcy przy 4% tkanki tłuszczowej... Ty sie nie masz czego martwic nawet jak ekto,masz na 0 bilans , nic Ci nie grozi:)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ile brac kazeiny na noc ?

Następny temat

łączenie suplementów, problem

FuckBaton