SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 7 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
BCAA brac tez w dzien restu jezeli tak to jaka dawka. ja biore 5g przed i 5 go po treningu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
5g to chyba trochę mało, minimum 1g na KMC

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dokladnie jw
optymalnie 10g czystego bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
kara1814
BCAA brac tez w dzien restu jezeli tak to jaka dawka. ja biore 5g przed i 5 go po treningu .


lepiej połącz to i daj 10g przed lub w trakcie treningu

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
czyli dac 10 przed treningiem a po wogole? A jezeli zdarzy mi sie ze trening silowy +cardio a wieczorem bieganie to jak wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
kara1814
czyli dac 10 przed treningiem a po wogole? A jezeli zdarzy mi sie ze trening silowy +cardio a wieczorem bieganie to jak wtedy?


Tak, daj 10g przed lub w trakcie treningu jeśli masz jakieś fajne smakowe

W przypadku siłownia + cardio popijaj podczas siłowego
jeśli w ten sam dzień biegasz jeszcze wieczorem i pozwala Ci na to portfel to przed bieganiem też możesz wrzucić BCAA


W tym artykule masz opisane odnośnie bcaa i timingu
https://www.sfd.pl/BCAA_vs_EAA__a_timing_!-t750889.html 
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 841
czesc, mam pytanie o kreatyne . Nie chce przytyć, tylko zwiększyć wytrzymałość mięśni, jestem bokserką ( staz treningu prawie 4 lata, wczesniej zawsze jakis inny sport ) więc zależy mi na trzymaniu wagi . Tak na ogół wygląda dieta w dni treningowe . Myślałam żeby wrzucić kreatyne rano i po treningu ( po 3 g) , będzie dobrze ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 841
czesc, mam pytanie o kreatyne . Nie chce przytyć, tylko zwiększyć wytrzymałość mięśni, jestem bokserką ( staz treningu prawie 4 lata, wczesniej zawsze jakis inny sport ) więc zależy mi na trzymaniu wagi . Tak na ogół wygląda dieta w dni treningowe . Myślałam żeby wrzucić kreatyne rano i po treningu ( po 3 g) , będzie dobrze ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
Zawodniczka94
czesc, mam pytanie o kreatyne . Nie chce przytyć, tylko zwiększyć wytrzymałość mięśni, jestem bokserką ( staz treningu prawie 4 lata, wczesniej zawsze jakis inny sport ) więc zależy mi na trzymaniu wagi . Tak na ogół wygląda dieta w dni treningowe . Myślałam żeby wrzucić kreatyne rano i po treningu ( po 3 g) , będzie dobrze ?




To czy przytyjesz czy nie zależeć będzie od Twojej diety - podaży kalorycznej. Kreatyna równie dobrze może być stosowana na redukcji i nikt wtedy nie tyje

Ja bym wrzucił okołotreningowo około 5g kreatyny w stałej suplementacji. Warto by też pomyśleć nad beta-alaniną

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ile brac kazeiny na noc ?

Następny temat

łączenie suplementów, problem

WHEY premium