SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 7 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263256
to ja juz nie wiem o co Ci chodzi, raz piszesz ze nie sie nei da, potem ze sie da, a na koncu stwierdzasz ze i tak to jesz od dluzszego czasu

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To jak od miesiąca stosujesz w takiej formie to nie wiem czym się przejmujesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1249
kreatyne powinno sie brac z weglami(z tego co pamietam) jezeli przed treningiem wypije bcaa+kreatyna z woda pozniej trening i po treningu dopiero z weglami typu banan to bd ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699829
nie trzeba z węglami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
po treningu mozna, w innej porze nie ma potrzeby, rownie dobrze z posilkiem mozesz dac, efekt ten sam co z weglowodanami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2902
beta alanina z sfd tylko przed treningem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
Kwestia ilosci. Ja laduje mniejsze dawki przed i po np 3g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2902
to moge sobie sypnac pare g do szejka potreningowego czy lepiej oddzielnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
mozesz wsypać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
czy mozna stosować SAW razem z Kreatyną CM3 można te dwa suple wsypać i wymieszać z 200ml wody ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ile brac kazeiny na noc ?

Następny temat

łączenie suplementów, problem

WHEY premium