SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 7 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1377
Od kiedy zaczac cykl na kreatynie? Teraz na czco juz wziasc?DZIS mam dnt. Czy lepiejod jutra jak dzien treningowy? Cykl 10tygodni bedzie ok? Kreatyna olimp mega kaps 1250mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
wolest93
Od kiedy zaczac cykl na kreatynie? Teraz na czco juz wziasc?DZIS mam dnt. Czy lepiejod jutra jak dzien treningowy? Cykl 10tygodni bedzie ok? Kreatyna olimp mega kaps 1250mg


Bez różnicy kiedy zaczniesz, możesz dziś możesz jutro.
10 tygodni będzie ok

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1377
Jeszcze jedno pytanie, pracuję na 3 zmiany. Jak będę pracował na noc to rano dla mnie to 14/15/16godz. Trening zazwyczaj robię koło 18, więc koło 20 znów będę brał. Jak na po obiedzie to rano koło 10, trening robie po pracy około godz. 23, czyli będę brał kreatynę o 1 w nocy. Najlepiej na rano, wezmę o 5/6 rano i później koło 18 po treningu. Raczej innej opcji nie mam, może to głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Czy tak może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
wolest93
Jeszcze jedno pytanie, pracuję na 3 zmiany. Jak będę pracował na noc to rano dla mnie to 14/15/16godz. Trening zazwyczaj robię koło 18, więc koło 20 znów będę brał. Jak na po obiedzie to rano koło 10, trening robie po pracy około godz. 23, czyli będę brał kreatynę o 1 w nocy. Najlepiej na rano, wezmę o 5/6 rano i później koło 18 po treningu. Raczej innej opcji nie mam, może to głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Czy tak może być?


Strasznie chaotycznie napisane. Rób po prostu tak żeby w DNT było 5g kreatyny a w DT 2x5g.
Pory będą miały drugorzędne znaczenie, nie musi być koniecznie "rano"

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1377
Czyli po prostu zawsze mogę brać rano i po treningu, nie zależnie czy pracując na noc o 7 rano nie będę na czczo. Bo to w sumie tylko o nocki chodzi. Bo tak to zawsze będę brał na czczo. Chcę wykorzystać w 100% potencjał kreatyny stąd moje pytania. Np, Dziś idę na noc do pracy, wrócę o 6:30 jutro i wezmę porcję kreatyny, pójdę spać i koło 20 będę brał po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
tak, trzymaj sie tego co napisałem wyżej i będzie ok
wcale też nie ma konieczności żebyś brał na czczo, także spokojnie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
Jakie jest dawkowanie kreatyny HCL? standard 5/10g czy 2g jak na opakowaniach piszą?

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1860
Ja leciałem 5 g dziennie w 1 porcji i było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ktoś coś jeszcze? jaki rezultat? jakaś różnica między mono/jabłko

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Witam,

Kupiłem BCAA i EAA gdyż jestem na redukcji a treningi zajmują mi sporo czasu i cieżko z regeneracja niestety fundusze pozwoliły mi tylko na 500g BCAA i 500g EAA i chciałbym mieć je jak najdłużej trenuje 4x siłownia i 1x bieganie w tygodniu suple chce brac tylko w dni siłowe czy taki rozkład bedzie dobry 2h przed siłownia posilek B+T (brak wegli) 15 g BCAA przed treningiem dosłownie w szatni i 15 g EAA odrazu po treningu po 45 min mieso/szejk białkowy (brak wegli) i wtedy już za 3h kolejny posilek ... czy tak bedzie wporzadku ..?

A druga sprawa ze kupiłem także spalacz forumowy ile przed treningiem go brac i czy brac w dni nietreningowe także ..?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ile brac kazeiny na noc ?

Następny temat

łączenie suplementów, problem

WHEY premium