SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 7 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108549

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263257
dverCS
Witam,

Po jakim czasie od zakończenia cyklu kreatynowego można z czystym sumieniem pić alkohol? W sensie jak długo po cyklu kreatyna utrzymuje się jeszcze w organizmie? Chciałbym się chociaż raz napić w te wakacje


A jak masz w organizmie i sie napijesz to co sie stanie? Wybuchniesz?

Poza tym kreatyne cały czas masz naturalnie na jakimś poziomie


prosze:
https://www.sfd.pl/Kreatyna__Czas_wypłukania_jak_dlugi_czas_przerwy_-t703114.html 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Jak długo mogę stosować yohimbine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
obstawiam na okolo 4 tygodnie, pozniej tolerancja nieco rosnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
No właśnie już niestety po nie całych 3tyg zauważyłem że 15g na mnie nie działą a spać po nocach nie mogę chyba czas zrobić przerwe ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
15mg po 15g się bys może i przekręcił
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
kwestia w jakich porach lykasz, ja tak naprawde poczulem moc dopiero przy okolo 20mg...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
Poza kreatyną ciężko jest znaleźć jakieś suple, które dają fajne rezultaty. Szukam więc czegoś co chociaż da zauważalnego boosta siły i masy mięśniowej. Właśnie skończyłem cykl kreatynowy i myślałem nad jakimś tanim tribulusem czy dibencozide. Co byście polecili? Dieta jest 10/10 a staż kilka ładnych lat jak coś.


Zmieniony przez - dverCS w dniu 2015-08-23 09:04:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Spróbował bym na Twoim miejscu beta alaniny. Jakieś 6 tyg temu odstawiłem kreatynę, a 2 tyg temu zacząłem z beta alaniną. I jest całkiem ładny progres siłowy.
Pozdrawiam
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
trib nie ma wplywu na mase czy sile, ewentualnie poprawi lekko libido, nic wiecej
co do samej witaminy b12 sa osoby podatne na jej dzialanie, ale w formie delikatnego poprawy apetytu, nie daje rowniez ona przyrostow jak kreatyna-bezposrednich, slogany aukcyjne wiem, ze sa kuszace np: legalne starydy dibencozid etc etc, ale to tylko reklama

kreatyna, beta alanina- to dwa srodki ktore maja jakis realny wplyw na nasza forme treningowa jak i sylwetke, nic wiecej na tej polce z supli nie ma
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
Zatem beta alanina bezdyskusyjnie wrzucona do koszyka!

Tribulus bezpośredniego efektu nie ma - to oczywiste. Chodzi mi jednak o efekt pośredni. Wiadomo, że teść ma duży wpływ na mięśnie a tribulus pomaga w jego stymulowaniu. Ja szczerze powiem, że mam 26 lat a z testosteronem u mnie dość kiepsko jak sobie przypomnę co było jak miałem lat -naście (mimo, że magnezu, cynku i B6 z diety sporo). Nie mówię, że musi być koniecznie tribulus. Są jeszcze te całe Testosterol z Megabola, DAA, GH na noc itp. Nie znam się kompletnie na tych suplach a jak dla mnie to groszowe sprawy, szczególnie że chcę kupić coś w małym opakowaniu na próbę więc proszę jednak żebyście coś doradzili.

Mam jeszcze pytanie dotyczące odżywek białkowych. Całe życie biorę jakieś standardowe WPC - Whey 100 z Trec, Whey Protein Complex z Olimp a ostatnio Econo V3 z SFD. Jakie jest wasze zdanie na temat tych lepszych odżywek białkowych typu Nitroprogen czy Whey Gold Standard? Jest sens tyle płacić? Dają jakieś lepsze efekty? Baza aminokwasowa trochę inna plus jakieś g****dodatki no i recenzje niby dobre...


Zmieniony przez - dverCS w dniu 2015-08-23 15:30:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ile brac kazeiny na noc ?

Następny temat

łączenie suplementów, problem

WHEY premium