SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221765

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165
Witam.

Jestem nowy na forum dlatego witam wszystkich!

Proszę o wyrozumiałość w stosunku do moich pytań (pewnie dla większości z Was będą to banalne pytania :)

Zaczynam ćwiczyć na przyrost masy mięśniowej
Mam 67kg, 176cm i ciężko mi przytyć.

Dietę mam już ułożoną, plan treningowy jest.
Mam dwa pytania:

Ile można max przytyć na dobrej diecie i dobrze ułożonym planie treningowym?
Po jakim czasie ma sens w moim przypadku rozpoczęcie brania odżywek?

Dzięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
1 nie ma limitów co do wagi mozna nic nie przytyc mozna zalać się tłuszczem można zrobic kilo wagi... nie ma reguły.
2 na początku skupiasz się na diecie i treningu poćwicz sensownie z dwa lata i w zalezności od potrzeb można stosować suplementacje. na początku masz tylko jesć spać i trenować.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165
dzięki za odpowiedź!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165
co do pierwszego pytania... chociaż orientacyjnie możesz powiedzieć? czy np mając tyle ile teraz robiąc to co mówisz jestem w stanie w rok przytyć powiedzmy 8-10 kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
wróżbita Maciej może pomoże lepiej ja nie znam się na tej profesji. napisałem ci NIE MA REGUŁY!!!

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7376
Witam.
1. Ćwiczę cztery 4 w tygodniu i przed i po treningu robie serie na brzuch czy to wystarczy czy powinienem w którymś konkretnym dniu przeprowadzić trening brzucha?

2. czy po treningu trwającym 80min mogę zrobić jeszcze 20-30m aerobów?

Zmieniony przez - Heronim w dniu 2012-11-28 20:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 146
Ćwiczę rok w godzinach 15-17, teraz znalazłem prace i pracuje od 10 do 20.
Pytanie: Kiedy lepiej iść na siłownie ? Rano czy wieczorem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3891
system fbw / Witam mam pytanie o system fbw 15/10/5 czy progresja jest z seri na serie i z treningu na trening ? cwicze 1-planem i czy moge dodawac stopniowo obciazenie co tydzien ? bo jesli bede dodawal co trening to mysle ze szybko sie wypale i szybko dojde do maksow. Tak wiec czy progresja co tygodniowa lub co 2 trening chociaz jest dopuszczalna? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
Heronim
Witam.
1. Ćwiczę cztery 4 w tygodniu i przed i po treningu robie serie na brzuch czy to wystarczy czy powinienem w którymś konkretnym dniu przeprowadzić trening brzucha?

2. czy po treningu trwającym 80min mogę zrobić jeszcze 20-30m aerobów?

Zmieniony przez - Heronim w dniu 2012-11-28 20:56:40


jeśli brzuch to po treningu przed unikaj

jeśli aero są Ci potrzebne to możesz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
ogonek
Ćwiczę rok w godzinach 15-17, teraz znalazłem prace i pracuje od 10 do 20.
Pytanie: Kiedy lepiej iść na siłownie ? Rano czy wieczorem ?


tak na prawdę kiedy Ci wygodniej i sam musisz sprawdzić co i jak, bo jak trening będzie zbyt późno to możesz mieć problemy z zaśnięciem później

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium