SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221860

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777828
I3obaS
Mam takie pytanie czy podczas cwiczenia klatki piersiowej mozna robic skosna i plaska razem tzn na skosie wyciskanie i rozpietki na skosie itp pozniej to samo na plaskiej czy na jednym treningu plaska a na drugim skos ???? bo koledzy robia razem ale szwagier mowi osobno i nie wiem. ..


jeśli trenujesz klatkę piersiową raz w tygodniu to spokojnie możesz wykonywać ćwiczenia na różnym kącie ustawienia ławki ale tak na prawdę wszystko zależy od Twojego treningu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777828
piotrek123454
Kompletnie nie wiem gdzie zadać to pytanie.. ostatnio dopinając obciążenie do pasa gdy robie dipsy zaczynają mi puszczac szwy i pewnie pas poprostu pęknie, dodam że dopinam do tej klamry metalowej co odstaje i dodatkowo strasznie ugniata mi wtedy organy wewnetrzne bo pas sciaga sie do dołu. Co moge zrobić w takim przypadku macie jakies patenty na dopinanie dużych ciężarow do siebie?

Zmieniony przez - piotrek123454 w dniu 2013-02-05 18:35:50


moze po prostu pas już jest zniszczony i trzeba go wymienić, mam taki sam pas ( skórzany z klamrą stalową ) i dowieszałem do niego 50kg i nie było problemu żadnego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777828
Rozano
Witam
Rozpoczynam swoją przygodę z siłownią i mam zamiar uzywać systemu podanego przez Ronie220 : https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
Niestety pomimo tego, że jestem szczupły mam duży odstający brzuch. (wzrost: 184, waga: 78)
Moje pytanie brzmi: czy najpierw powinienem zastosować redukcję (dieta, aeroby) aż zgubie brzuch czy iść odrazu w masę a brzuch sam się unormuje za sprawą ćwiczeń? Zaznaczę, że mój cel to umięśniona ale przede wszystkim wyrzeźbiona sylwetka.


po samym opisie niewiele można wywnioskować jakiś wymiar pasa by się przydał lub fotka. Możesz spokojnie zacząć trenowac tym planem i stopniowo poprawiać dietę, zredukuj brzuch jeśli faktycznie jest spory i stopniowe wchodź na kalorie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
ok dzieki zobaczymy jak bedzie na nastepnych kilku tygodniach ;) ale mysle ze to dzieki temu ze nie bralem tej mono przed treningiem ... dziwne bardzo nigdy nie czytalem ze mogloby takie cos wywolywac aczkolwiek mozliwe ze to poprawa wydolnosci lub po prostu zbieg okolicznosci.

Przy pompkach na poreczy , gdy dochodze do pozycji kąta prostego na moim przedramieniu( http://img685.imageshack.us/img685/5060/przedramie.jpg ) ***NIE MOJE ZDJECIE*** czuje jakby te zyly przesuwaly mi sie po kosciach takie okropne uczucie ktore bardzo utrudnia to cwiczenie . CO to moze byc ? Moze odpuscic sobie totalnie pompki na poreczach (nabrac wiecej masy ),zabrac sie za jakies wyciskanie francuskie sztangi lub prostowanie ramion na maszynie

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2013-02-05 19:28:19

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2013-02-05 19:28:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777828
w poręczach trzeba dojść do nich przede wszystkim siłowo albo na poczatku wykonywać z pomocą terabandu, możesz robić źle technicznie albo poręcze nie są dobrej szerokości

poczytaj jak wpływa kreatyna i co wspomaga

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
dobrze technicznie robie na 100% . Podobne uczucie "przeskakujacej zyly" mialem kieyds przy podciaganiu podchwytem na maszynie, narazie bd robic jakies prostowanie na maszynie lub francuskie ze sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 544
Chciałbym zacząć ćwiczyć brzuch na ławce skośnej z obciążeniem, tylko nie wiem od jakiego zacząć. Robiąc na takiej ławce 30 brzuszków nie sprawia mi to większych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 544
Chciałbym zacząć ćwiczyć brzuch na ławce skośnej z obciążeniem, tylko nie wiem od jakiego zacząć. Robiąc na takiej ławce 30 brzuszków nie sprawia mi to większych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
dajcie jakies linki do planow treningowych i artykulow na temat miesni antagonistycznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2790
Jeśli moim celem jest redukcja brzucha (następnie przybranie na masie mięśniowej) i robię 3 razy w tygodniu FBW to to biegać po treningu czy raczej w dni nietreningowe?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium