SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 218398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Na niektorych stonach widzialam,ze nadal praktykowane jest dziwne nabieranie masy poprzez dluzsze glodzenie,a pozniej wrocenie do dawanego jedzenia albo nawet jego wiekszej ilosciach
W wiekszosci sa to kobiece strony,ale coz-trzeba znac rozne opinie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
banana wazymy w skorce czy bez?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
przeciez wiedzialem nie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a ja jem ze skórką

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2009-01-23 14:34:58

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
chcialbym byscie ocelnili moja diete (o ile mozna to nazwac dieta :D) : sniadanie - 4 jajka, 2 kanapki z serem szynka i slatka. ,
2 posilek( o ile moge nzawac to posilkiem) to bialko dymatize elite whey 30 g ( 20 g protein) .
3 posilek to obiad czyli 3/4 woreczka ryzu + 200 g piersi skurczybyka + surówka z marchewki i jabłka
4 posiłek to bialko dymatiza
5 po treningu 2 bycze kanapki (zalezy jak chleb sie kroi :D ) + serek wiejski
6. serek wiejski + piersi skurczybyka (no jak obracam 2 to mi po obiedzie zostaje ;))
7. w czasie snu jakos tak o 3 w nocy wypijam sobiej eszcze bialko :F


ofc celem jest masa (waze przy 188 cm 77 kg)

rano , srodku dnia i przed snem biore glutamine treca t6 micronized, czesto sobie podjadam miedzy posilkami jakies tam *******y a to jablko a to marcheweczke, a to jakąś WAZE (no wiecie te no nie wiem co to kurde jest chleb ?) a to troche twarogu co jest w lodowce i sie marnuje a czasem batonik sie trafi chociaz to zdarza sie bardzo rzadko.

z wglami jest tak ze po treingu jem te kanapki a potem juz koniec a w nietreningowe jem do obiadu potem koniec. dobrze robie ?

no nie wiem bialka jak widac nie brak ale mam wrazenie ze cos brakuje w dupe. tluszczy ? a moze za malo wegli ?

Zmieniony przez - czimay w dniu 2009-01-23 18:51:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
słabo, spróbuj poczytać postry podwieszone i dopiero wtedy coś ułożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Ostatnio juz znudzil mi sie suchy brazowy ryz,jem go w posilkach okolotreningowych.
Ale zamiast sosu wole wkroic sobie do niego pomidora i cebulke ^^
moze byc ?:D

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy warzywa typu cebula wliczać do bilansu? Powiedzmy, robiąc sobie jajecznice do której ładuje 4 cebule i 2 pomidory - liczyć to?

A, i czy kaloryczność cebuli zmienia się kiedy ją smaże?(nawet nie używając tłuszczu...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
Spells0n pewnie że może, możesz też ryż zamienić na basmanti
rossi nie licz ,żryj warzyw ile popadnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium