SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452410

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Pieknie wyglada. Co prawda strasznie chudo sie zrobilo, ale pieknie. Wiem ze jestes zafiksowany na punkcie kulkturystyki i bedziesz dokladal miesni, ale teraz jest dla mnie super. Teraz ciezki trening wytrzymalosciowy i bylby material na fitnessa jak sie patrzy, ale wiadomo ze kazdy ma inne cele. Pozostaje pogratulowac i zyczyc wiele czystych kilogramow przyrostow, i zeby Cie kontuzje omijaly bo wejdziesz za chwile na duze ciezary, mnie niestety nie posluzyly, a moze nie bylem gotow.

Tedy, zdrowia Kuba i aby do nastepnej wiosny, jak napiszesz ze wychodzisz na scene to ja wsiadam w samolot i lece to zobaczyc, mimo ze mnie to nie pociaga specjalnie :)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
Gratulacje Kuba. Czekam na dalsze zdjęcia i podsumowanie

Czy mógłbyś mi doradzić z tym IrfanView? Chciałbym złożyć panoramę z automatycznym dostosowaniem wielkości zdjęć. Jak wybieram opcję panorama to IV zostawia zdjęcia w oryginalnej wielkości bez żadnego autocrop. Z tego co pamiętam, pisałeś że jest możliwość automatycznego dostosowania wielkości zdjęć. Dzięki za pomoc.

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Marcel_197
Gratulacje Kuba. Czekam na dalsze zdjęcia i podsumowanie

Czy mógłbyś mi doradzić z tym IrfanView? Chciałbym złożyć panoramę z automatycznym dostosowaniem wielkości zdjęć. Jak wybieram opcję panorama to IV zostawia zdjęcia w oryginalnej wielkości bez żadnego autocrop. Z tego co pamiętam, pisałeś że jest możliwość automatycznego dostosowania wielkości zdjęć. Dzięki za pomoc.


przy panoramie nic nie robię, jedynie muszę zadbać o to żeby zdjęcia były tak samo docięte góra-dół (czyli do stóp do głowy) - tutaj IV sam reskaluje zdjęcia
przy obrazie zbiorczym jest gorzej
do obrazów zbiorczych takich jak np te mozaiki używam też acdsee

zapraszam po 20:00 do tematu z testu (do dziennika wrzucę w późniejszym czasie podsumowanie testu bo nawalam jeszcze z podsumowanie cyklu 8)

https://www.sfd.pl/TEST:_RYWALIZACJA_HI_TEC__REDUKCJA-t950288-s105.html

następna fotka na zachętę

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
Plecy genialne!
Gdzie ten nadmiar skóry?
Masz lepszą rzeźbę niż wielu zawodników na scenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ojan
Plecy genialne!
Gdzie ten nadmiar skóry?
Masz lepszą rzeźbę niż wielu zawodników na scenie!


jak siedzę to na brzuchu widać nadmiar mocno, a jak się pochylę do przodu to już jest bardzo mocno widoczne

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jeszcze jedno foto przedpremierowo

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
zapraszam na finał testu

https://www.sfd.pl/TEST:_RYWALIZACJA_HI_TEC__REDUKCJA-t950288-s107.html

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-09-01 niedziela
Regeneracja / dzień - 1
Waga - 85,9kg
Waga tłuszczu - 9,0kg


uzupełniam zaległe wpisy

dziś pierwszy dzień odpoczynku/regeneracji
w planach minimum do końca tygodnia lecę bez siłki
aeroby będę kręcił w jakiejś okrojonej formie, choć tutaj będę chciał się troszkę rozkręcać
do miski podchodze dość luźno, choć tutaj będę starał się podchodzić do tego z mocną rozwagą - będę starał się żeby waga nie przekroczyła 90kg

z treningiem ruszę prawdopodobnie od przyszłego tygodnia i to na początku lekko, tak na rozruch - muszę sobię troszkę odpocząć od tej całej redukcji


PARAMETRY
po sobotnim ładowaniu węgli waga leciutko do góry, ale w sobotę prawie wcale nie piłem wody, więc waga skoczy dopiero w ciągu następnych dni do góry

DIETA / SUPLE
dziś totalny luz w diecie
jedyne czego pilnowałem to tego żeby w misce było sporo białka
reszta bez żadnych ograniczeń (jakieś drożdzówki, czekolada)

w związku z tym że z małżonką dziś mamy małe święto, dziś poszło trochę śmieciowych żarć (pizza, ciasto itp) - mieliśmy iść do restauracji, ale ze względu na to że małżonka się obawiała żeby jej choróbsko nie rozłozyło przełożyliśmy wyjście na przyszły tydzień

generalnie w moim menu pojawiło się teraz zdecydowanie za dużo węgli a w nich dość sporo cukrów prostych, ale muszę odpocząć psychicznie od ostatnich ciężkich 3 miesięcy ostrego zapierniczania

TRENING
godz: 10:00 | Tenis | czas: 2:00 [godz] | zmęczenie: 9 /10
mimo dość mocnego osłabienia przeziębieniem polazłem na tenisa
grało mi się dość słabo, brakowało mi sił i energii, ale jakoś te 2 godziny zmęczyłem
co było dobre w aspekcie ilości zjedzonych węgli w sobotę

niestety pod koniec grania zaczęło boleć mnie dość mocno prawe przedramie, do tego stopnia że nie miałem siły na mocne uderzenia rakietą


podsumowanie cyklu 8 i całej mojej redukcji już niedługo, przez to przeziębienie ciężko mi się pracuje nad takimi tematami


skrypt wpisu wygenerowano za pomocą programu [SOFI - dziennik treningowy]

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-09-02 poniedziałek
Regeneracja / dzień - 2
Waga - 88,0kg
Waga tłuszczu - 9,7kg


dalej męczy mnie przeziębienie, choć dziś jest lekka poprawa
dziś przygotowywałem podsumowanie testu redukcyjnego HiTec'a
zapraszam do odwiedzania i komentowania (mile widziane komentarze pozytywne i negatywne)

https://www.sfd.pl/TEST:_RYWALIZACJA_HI_TEC__REDUKCJA-t950288-s107.html

nie dociąłem się tak jak chciałem - szczególnie na nogach, bo góra poszła w miarę ładnie, ale końcówką redukcji już było mega ciężko
w sumie to nie wiem czy nogi nie były mocno napuchnięte od tak mocnej aktywności aerobowej

prawe przedramię dalej mnie napiernicza, ale jakby ciut mniej, w czwartek mamy grać w tenisa, możliwe że się wykuruję


PARAMETRY
waga po niedzielnym luzie w misce do góry

DIETA / SUPLE
dziś dalej mocny luz w diecie
z rana i do południa jeszcze w miarę przyzwoicie, tutaj miska wg podobnych schematów jak na redukcji, przyzwyczajenie

po południu wyjazd z małżonką na sklepy no i tam polazło dość sporo śmieci - zdecydowanie za dużo

z supli jedynie białko poszło z samego rana
witaminki odstawione na chwilkę

odwiedzając dziś LIDL'a kupiłem spodnie i koszulke kompresyjną - przeznaczenie do biegania
spodnie w rozmiararze L
koszulka rozmiar M
pochodziłem chwilkę w domu, ciuszki fajnie grzeją, będę musiał w najbliższym czasie wyprubować
w sumie to nie wiem czy moje przeziębienie nie wzięło się po częścio z tego porannego biegania na czczo gdzie ostatnimi czasy jest bardzo zimno z rana, teraz te szmatki pomogą rozwiązać częściowo ten problem





dziś zero aerobów - jak odpoczynek to odpoczynek
od jutra powoli zaczynam ograniczać śmieciowe żarcie i uruchamiać jakąś luźną formę aerobów

jutro może podziałam coś z podsumowaniem cyklu 8

muszę też zacząć działać w kierunku ustawienia założeń treningowych oraz miski na następny cykl



skrypt wpisu wygenerowano za pomocą programu [SOFI - dziennik treningowy]

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no dobra zostałem wybrany do testu masowego HiTec'a

znów 3 miesiące ostrej harówki

do tej pory troszkę się motałem co robić dalej, teraz już wszystko jasne - nadchodzi masa, czysta jakościowo masa

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium