SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 306332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
dobry jest ESTER VIT C z Natrola. 1g przed i 1g po treningu. albo mozna zaopatrzyc sie w specjalne do tego celu np supress C. ja na tch 4tyg przerwy przed kolejna czescia cyklu licze ze samo DHEA pomoze zbijac kortyzol.
a bedzie to wygladalo tak
1-10 cykl
10-11 hcg 1000iu e2d
11-14 150mg DHEA podzielone na 2 porcje, mono 15-20g,stak przedtreningowy, clen systemem 4on 2off, TAD glutatione e7d, t-bol thermolife + pct complete BBS (m.in 25mg ATD w tym siedzi, a takze inne zabawki), 1g vit C x 2 przed i po treningu, bcaa 8-10gr przed i po treningu); niska intensywnosc treningu silowego, aero lub HIIT 3razy w tyg, sauna w miare mozliwosci.
potem kolejene 10tyg cyklu (TAD glutatione caly czas nadal bezie ciagniety) i pct na hcg, clomie, PCT assist +pct complete BBS (ATD) , dhea, mono, stak + ew clen przedtreningowy, TAD glutatione,1g vit C x 2 przed i po treningu, bcaa 8-10gr przed i po treningu

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-01-31 10:10:11

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-01-31 10:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja się cały czas zastanawiam czy nie używać
tego ATD zamiast nolvy na PCT bo i chyba
ATD skuteczniejsze i mniej szkodliwe chyba ...

na gino też chyba ATD leprze od nolvy i to sporo
ale to tylko teoria

a jak to wygląda tomczers17 w praktyce ??



Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2010-01-31 12:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700

na gino też chyba ATD leprze od nolvy i to sporo
ale to tylko teoria


to juz zalezy od osobnika i jego reakcji, bardzo roznie ludzie lecza gino.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Jesli chodzi o te diety pod grupe krwi.To odzywki typu bialko tez powinno sie pod nia ustawiac.

Ja wlasnie mam chyba grupe A wiec najlepszym dla mnie rozwiazaniem byloby stosowanie odzywki Provit lub Sojavit???

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ATD sie sprawdza jesli ktos sie boi o gino. przynajmniej u mnie. ale lepiej zaczac z tydz przed cyklem juz ATD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Mam pytanie, jak to wkońcu jest z waflami ryżowymi ? Bo czytam i cały czas widze sprzeczne info. Wiem ze mają wysoki poziom IG ale ich składem jest ryż brązowy i białe wiec wegle proste to to nie są chyba. Oczywiscie chodzi mi o uzupełnienie żarcia w kierunku masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26078
wafle-produkt przetworzony,wysokie ig, po treningu można wciągnąć , na mase na da się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
lepiej zjesc to niz nic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
co mysliscie o takim bialku? http://www.weko.ig.pl/index.php?id=oferta_bialko_pasteryzowane

gdzie takie mozna dostac w Warszawie?
napisalem im @ cczy wysyalja okaze sie

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
w 7-14 dni trzeba wszamac .to troche uciazliwe zamawiac co tydzien. chyba ze ktos ma pod reka to tak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium