SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230688

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Nie wiem, taka rade dostalem od vice mistrza polski w kulturystyce, ale wydala mi sie dosyc dziwna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
No tak, ale wykonywanie tak poteznego ciezarowo wielostawowego cwiczenia po dwoch izolacjach mija sie nieco z celem.
Pompki moglyby byc umieszczone na drugim miejscu, ostatecznie na trzecim (ale przy innym rozkladzie cwiczen).

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2011-03-09 16:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Zerowiec

pierwsze to srpawa treningu, szczegolnie rozklad z czwartku w konfrontacji z reszta dni wydaje się byc fatalny- i jest.

w dietę bardzo nie chce wnikać bo nie miejsce na to, przyjmuje więc, ze sobie z tym poradzisz.

natomiast jesli chodzi o poranne aeroby to myslę, ze możesz je wykonywać; jednakże nie 8g. a myslę, ze przynajmniej dwa razy tyle bcaa -na porcję- byłoby nieodzowne

natomiast jesli chodzi o spalanie tłuszczu- przede wszytskim- w spoczynku to najlepiej byłoby podniesć metabolizm spoczynkowy, do tego słuza przede wszytskim; treening siłowy, interwały[aeroby sa w tym względzie mało wydajne] a także można dorzucic do tego jakiś bezpieczny spalacz[termogenik]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
Hmm apokalipsa taki miałem plan czterodniowy z plany.sfd.pl Szczerze musze przyznac zeby wykonac czwartkowe barki i nogi na silowni siedze dobre 2 godziny.

Can't be enough

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
APOKALIPSA jeśli dobrze Cię zrozumiałem to lepiej wykonywać interwały niż aeroby. Zatem interwały rano na czczo poprzedzone 15g BCAA tak? Po interwałach też BCAA? A śniadanie po jakim odstępie czasowym?

Can't be enough

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Apokalipsa - skoro polecasz robienie interwałów w nietreningowe, to jak powinien wyglądać bilans jeżeli chodzi o kcal?

W treningowe spożywam ok. 4300 kcal,
w nietreningowe natomiast ok. 3800kcal.

We wszystkie dni nietreningowe mam wykonywać interwały? W tyg. 4 wolne dni.

Ile powinien trwać taki interwał?



Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2011-03-10 22:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Zerowiec

w sytuacji gdy interwały wykonujesz rano to raczej wrzuciłbym jakis lekki posiłek białkowo-weglowodanowy przed bo samo bcaa może nie wystarczyć; bedziesz odczuwał brak sił na efektywne wykonanie a ponadto zwiekszone bedzie ryzyko utraty miesni, wszak inaczej niz przy aerobach chodzi nie tyle o spalanie tłuszczu w tym konkretnym czasie ale przede wszytskim poprzez wysiłek- intensywny- mieszany[beztlenowy przede wszytskim] napedzamy metabolizm na dlugi okres po tym wysiłku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Piter_1988

naewno musisz nieco podciągnąc ilośc kcal- jak w powyższej sugesti- jednakże nie moze to być zbyt wiele, powiedzmy -jednak eksperymentuj- zacznij od 200kcal więcej, natomiast jesli chodzi o ilośc to 2-3 razy w tygodniu; jeden dzien musi pozostać zupelnie wolny.

a jesli chodzi o temat[y] to jest temat Rothena o HIIT, był i chyba też gdziec jeszcze jest[jest też na b-f] trzyczęściowy temat Niwixa, jest też "Interwałowe piekło" Knife'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
O jednym wolnym dniu też myślałem,

mówisz o podbiciu kcal tylko w nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Witam,
1. do tej pory robiłem plan z następujacym rozkładem:pon-plecy + brzuch, wtorek - klata + tric, czwartek nogi, piątek - barki+ bic, czy nic sie nie stanie jesli zmienie kolejność treningów tzn niedziela barki i bic, poniedzialek nogi, sroda klata z tricem i czwartek plecyz brzuchem??

2. chciałbym zaczać robić superserie czy da rade połączyć w tym przypadku cwiczenia na plecy z cwiczeniami na miesnie brzucha?? tzn np. wiosła z allachami??

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium