SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rudzilla/ str. 23,48,66/ nowy start str. 69

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pod regeneracje Cwicz po prostu sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Dzisiejsze jedzenie :)



Wczorajsze uległo lekkiej modyfikacji w ostatnim posiłku - już nie mogłam tego mięcha więc zjadłam twaróg z rodzynkami - wiem, ze rodzynki są fuj ale to jedyna słodycz jaką mam - innych owoców nie jem poza bananem zaraz po treningu więc chyba to nie jest wielka zbrodnia prawda???

Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2011-12-21 08:39:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niesą fuj, iea jest tylko nie przekraczać 25g fruktozy dziennie, ale poza tym ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Przysiad – 50x6/55x6/60x6/62,5x4/65x2
Suwnica - 85/90/95/100/109 x 10

MC - 70x6/72,5x6/75x6/77,5x6/80x3
Uginanie w leżeniu - 50/52/55/57/60
To dzisiejszy trening - ostatni przed regeneracją :) Jutro wyjeżdżam. Założyłam dziś paski przy MC na prostych nogach i było o niebo lepiej.
Miskę wsadzę trochę później.
Oto jest później :)

Zaczęłam sporo myśleć o treningu FBW i o ile się nie mylę to powinny to być ćwiczenia podstawowe. Więc pomyślałam sobie tak. Najlepiej będzie 3 razy w tygodniu na dwa treningi.
Pomóżcie mi proszę z podziałem tego na odpowiednie treningi.
Obmyśliłam sobie tak:
nogi - przysiad ze sztangą i MC na prostych nogach
klatka - wyciskanie na poziomej i rozpiętki z hantlami na skosie
plecy - podciąganie na drążku (na początek z pomocą maszyny bo sama nic nie zrobię), wiosłowanie w padzie sztangą
barki - wyciskanie sztangi z zza karku, unoszenie hantli bokiem
triceps - francuskie wyciskanie sztangi w leżeniu
biceps - uginanie ramion sztangą łamaną (wąsko lub szeroko - nie wiem co lepsze)

Teraz problem - które ćwiczenia połączyć w jeden trening a które w drugi??? Jeżeli mam ćwiczyć dalej siłę to ile serii i ile powtórzeń ( nadal po 5 serii, 6 powtórzeń z progresem???)
Co z aerobami - ile ich robić po treningu (przypominam że nie lubię a może dodac jeden dzień tylko aerobów na samym tlenie bez męczenia się ale długo???? A może coś jeszcze innego???

Kolejne pytania - czy w czasie regeneracji jak wrócę ze świat czyli około wtorku moge chodzić na same aeroby - np. Bieżnię spcerkiem bo nie wytrzymam w domu tym bardziej że mam urlop do 2 stycznia. Obiecuję że postaram się nie gubić mięśni na beztlenie tylko spokojne aeroby na tlenie.






Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2011-12-22 15:55:37

Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2011-12-22 17:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Tak w ogóle to życzę wszystkim Zdrowych, Wesołych i bardzo Rodzinnych Świąt - oby nam kilogramów nie przybyło a w zamian przybyło chęci do codziennej walki o siłę, zdrowie i cudowny wygląd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Zrobiłam ostatnie pomiary przed regeneracją i Świętami. Jako, że nie umiem zrobić tego w formie zdjęcia to podam tylko różnicę między ostatnim pomiarem (18.12) a dzisiejszym (23.12).
Waga - 81,9 (czyli -0,6)
Biust - 95 (0,00)
pod biustem - 80,5 (czyli - 0,5)
talia - 74 (czyli - 1)
pępek - 81 (czyli - 0,5)
biodra - 102,5 ( czyli - 0,5)
udo - 61 ( czyli - 0,5)
łydka - 38 (czyli - 0,5)

Co do treningu - bo nikt się nie odzywa ale mam nadzieję, ze po Świętach Szefowa da znać :) Wymyśliłam sobie takie połączenie:
Trening A:
nogi, klatka, biceps
Trening
B:
plecy, barki, triceps

Na każdym brzuch. Co do reszty moich pytań wciąż czekam na odpowiedź:)

Tak po świątecznym namyśle stwierdzam, że moze lepiej zrobić:
Trening A:
nogi, barki, biceps
Trening B:
klatka, plecy, triceps
Wciąż cierpliwie czekam na jakąś sugestię.


Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2011-12-27 14:38:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Poszłam sobie dziś na siłownię ale tylko pochodzić na bieżni i orbitreku. Połaziłam 50 minut w wolnym tempie bo czuję się jak słoń po tych świętach i wciaż cierpliwie czekam aż ktoś stwierdzi czy moje nowe cwiczenia są dobrze rozłożone czy moze znów powielam to co było???
Czuję sie lepiej po spacerku )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Dziewczyny ratujcie !!! Totalnie się pogubiłam - ten tydzień regeneracji wcale nie jest taki fajny. Miska kompletnie pomieszana, świeta też nie pomogły a milczenie z Waszej strony nie ułatwia mi wszystkiego.
Dlaczego żadna nie chce skomentować mojego FBW???? Obli nie ma ale to chyba nie znaczy, że mam teraz zostać sama i sobie radzić. Nie mam pojęcia co mam od poniedziałku robić, jaką kalorycznosć, czy mój trening jest dobry i te wszystkie moje pytania, które pozostały bez odpowiedzi
Chcę od poniedziałku wrócić do tego co było, chudnąć i kontrolowac jedzenie, nad którym teraz tą kontrole straciłam - plizzzzzzzz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rudzilla, ja Tobie nie pomogę, bom zielona. Ale pamiętam, że jakiś czas temu Obliques sugerowała mi robienie treningu metodą push/pull i jak patrzę na Twoje niemałe już ciężary, to może byłoby to lepsze rozwiązanie? Zapytaj kogoś, kto się zna.
A co do regeneracji to jedz i się nie przejmuj, tylko żadnego świństwa w misce i będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Obli kazała mi FBW robić do momentu aż ułoży mi cos nowego. Nigdy tego nie robiłam więc czytam i czytam aż zgłupiałam ale mam chyba pomysł. Mam też ćwiczyć na siłę i powoli ogarniam. jak nikt mi tego nie oceni i nie sprawdzi to będe robic jak mi się będzie podobać ale pretensji i krzyków na mnie nie przyjmę )Jutro wrzucę to co powoli obmyślam i oby ktos mi pomógł bo się pochlastam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czas wziąć się za siebie :) Początki metamorfozy - redukcja wagi

Następny temat

Redukcja by Karniak ;]

WHEY premium