SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rudzilla/ str. 23,48,66/ nowy start str. 69

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
Będę zaglądać do Ciebie Powodzenia w dalszym ciągu zmagań

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
a sę za gotowanie wzięłaś

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Oj mam takie dni ostatnio. Powiem więcej - spaliłam dzisiaj blender chcąc zmielić w nim mięso więc po chwili namysłu zakupiłam robot kuchenny z maszynką do mielenia a co mi tam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rudzilla ty w tych seriach poszerzonych podajesz tylko 4 serie , nie wiem, za bardzo nei rozumiem o co chodzi , POdaj całośc wszytskich pięciu serii i ilosc powtorzen jak ci wyszła po 10sek odpoczynkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
obliques
Dzień 1.
Sila1.
1. wyciskanie sztangi na płaskiej 4x5 poszerzona seria (seria = 5 powtórzeń w okolicach maxa 15sek przerwy max powtórzeń 15 sek przerwy max powtórzeń) tempo 3010 (takie zawsze chyba ze napisze inaczej) przerwa 2min
2. wiosło sztanga 4x5 poszerzona seria
3. wyciskanie na skosie 5x4-6 regres
4. ściąganie drążka do klaty szeroko 4x 6-8

Sila 2.
1. suwnica 4x5 poszerzona seria
2. uginanie 4x5 poszerzona seria
3. przysiad 5x 4-6
4. RDL 3 x8-10
5. wznosy na łydki 3x15 90sek przerwy

Sila3.
1. wyciskanie ramion maszyny siedząc 4x5 poszerzona seria
2. szrugsy ramion ze sztanga 4x5 j.w tempo 2010
3. wyciskanie sztangielek siedząc 5x4-6
4a. jeżyki 3x10 tempo 4020
4b. brzuszki na pilce 3xmax 4020 2min przerwy
5a. russian twist 3x10
5b. brzuszki na skośnej 3xmax 2min przerwy



Dieta to wiadomo 2x wysoki dzien, 2x sredni do obowdow i sily 1 reszta niskie

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-01-08 18:28:24


Chyba, że czegoś znowu nie zrozumiałam ale chyba rozpisałaś to na 4 serie i tak też robię - źle znowu ????

Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2012-02-20 09:02:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. wyciskanie sztangi na płaskiej 4x5 poszerzona seria (seria = 5 powtórzeń w okolicach maxa 15sek przerwy max powtórzeń 15 sek przerwy max powtórzeń) tempo 3010 (takie zawsze chyba ze napisze inaczej) przerwa 2min
Rudzilla co tu jest niejasne?
4x5
4 serie po 5 powtorzeń plus do tego idą poszerzone powtorzenia z 15sek przerwy miedzy nimi, ja tych poszerzonych w rozpisce nei widzę nie wiem ile wykonałaś powtorzen po 15sek po następnych 15sek.. i tak masz zrobic 4 serie


Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-02-20 09:43:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
To niestety dla mnie najwyraźniej wszystko było niejasne i wszystko robiłam nie tak. Czyli 1 seria to 5 powtórzeń i dodatkowo po 15 sek kolejne ile moge, potem znów 15 sek. i ile mogę i tak do kiedy??? ( póki nie będę mogła więcej ani jednego???) To dopiero jest jedna seria????

To jeżeli jeszce moge się dobić to właśnie to czynie. Wiem, że robiłam źle ale skoro już tak robiłam to napiszę co dzisiaj. Generalnie jedna wielka klapa. Czuję się dziś napuchnięta, gruba i bez siły, zmęczona i w ogóle na " nie". Chciałam podejść na płaskiej do 42,5 kg. bo ostatnio czułam, że moge ale po drugim powtórzeniu już wiedziałam że więcej nie dam rady. Wróciłam więc do 40 kg. i po 2 powtórzeniu mnie przygniotło :( Zmniejszyłam jeszcze cieżar i zrobiłam 4 serie ale bez szału.
Wiosło poszło ok - 52,5 kg - 5 powtórzeń, 4, 3,3
Skos też musiałam wziąć mniejszy 35 kg x4, 35x4, 32,5x5, 32,5 x 5 i na koniec 30 x 6.
Ściąganie drążka bez zmian.
Na wiosła naprawdę nie miałam siły i ochoty - jakoś kiepsko dziś ze mną i nie ogarniam.
Nie zlinczuj mnie za to proszę bo dodatkowo dostałam @ i jest bardzo źle.
Jedzenie napiszę później a tym czasem można się pośmiać z mojej dzisiejszej porażki i najwyraźniej porażki całego cyklu ( bo nie rozumiem co się do mnie mówi :) )

Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2012-02-20 12:24:57

To jeszcze dzisiejsze jedzenie




Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2012-02-20 12:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak seria właściwa i z dwoma 15sek odpoczynkami cała jedna seria
wez sobie valerianę, idz do sauny a pózniej spać, a powaznie jak czujesz niemoc zrób sobie 5dni przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Dziękuję za nieopierniczenie mnie. Być może to przez tę cholerną pracę, siedzę w niej od południa do nocy bo mój kolega z za biurka wiecznie ma wolne i wyjeżdża cholera wie gdzie a ja zapierniczam wiecznie. Jestem zmęczona, psychicznie i fizycznie a do tego kobieca niespodzianka i się zapętliłam. Zobaczę jak będę się czuła jutro ale o spaniu to raczej mogę pomarzyć - chyba że o 23 :)
Dziękuję za słowa otuchy a co do treningu to napewno się poprawię bo jak widac mi to trzeba tłumaczyć wszystko co do joty - z prostego powodu. Nigdy nie miałam treningu innego niż 2-4 serie po 15 - 20 powtórzeń i wszystko jest dla mnie nowością i mało zrozumiałe dopóki ktoś mi nie wyjaśni. Dzięki za cierpliwość i zrozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
taka rola w "równouprawnieniu" koleznak z projektu siedziała w pokoju najczęsciej sama ze swoja pensja i projektami, pwniewaz było to dla niej za duzo wiecznei szukali drugiego ale znajdywali chłopaków co przychodzili dostawali wiecej popracowali i odchodzili, a ona dalej za mniejsze pieniądze robiła pracę za dwie osoby
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czas wziąć się za siebie :) Początki metamorfozy - redukcja wagi

Następny temat

Redukcja by Karniak ;]

WHEY premium