SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rudzilla/ str. 23,48,66/ nowy start str. 69

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak no tak... bo ja chcialabym bys 2x dziennie cwiczyla, ale ok z tego co mowisz wynika ze nie ma sznasy bys zrobila dwa treningi w jakims rozdzieleniu czasowym przynajmniej 4h? Poprzesuwamy cos .. w kazym razie wpisze co i jak i bedziemy kombinowac co z tego mozesz zrobic i kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Dwa razy dziennie to będzie raczej niewykonalne. Ale wiem, ze coś wykombinujesz i jak tylko napiszesz to dostosujemy wspólnie do moich możliwości - dam z siebie wszystko zeby osiągnąć efekt !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mam nadzieje ze wymiary trzymasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Miałam wysłać jutro bo bedę się ważyć ale pomiary robię zawsze w niedziele rano a to chyba ważniejsze. Waga jest z czwartku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jakiś mutant kobiecy jesteś chudniesz niesmowicie, ale fajnie czyli dieta z ww jest twoja mocna strona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Sama jestem w szoku choć węglowodany jest mi naprawdę ciężko jeśc ale biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doswiadczenia dietowe to w momencie jak jadłam suche węgle, mięcho i warzywa to chudłam bardzo szybko - raz nawet 5 kg w tydzień i miałam już zawroty głowy i mroczki przed oczami. Że głupia nie jestem zaraz dodałam jedzenia i poprawiło się. Najbardziej cieszę się z tego, ze przy takim mądrym jedzeniu moja insulina i cukier nie skaczą co powoduje brak chęci na słodycze - a to było kiedyś moją zmorą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wooow, ale ci ucieklo z pepka! gratki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Dzięki Ku memu zdziwieniu najlepiej idzie z brzusia a to moja piętka Achillesowa - zawsze się go wstydzę .... no i tego obwisłego tyłka

Powiem więcej - nawet zaczęłam zakładać bluzki troszkę do ciała zamiast worków za którymi chowałam sadło - zazdroszczą mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
no z brzucha to naprawdę nieźle, i to w 2 miesiące 9 cm - super! a na tyłek to MC i przysiady i na pewno pójdzie w górę

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Cały czas to sobie powtarzam - "Izka jak tylko się uprzesz i będziesz ciężko pracować to i tyłek będzie dumny i będzie chodził z podniesiona głową"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czas wziąć się za siebie :) Początki metamorfozy - redukcja wagi

Następny temat

Redukcja by Karniak ;]

WHEY premium