SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rudzilla/ str. 23,48,66/ nowy start str. 69

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Serio Ann? A ja głupia stwierdziłam "góra każe, dół musi" i wpychałam niezależnie od głodu, nastroju itp. Tak jak Ruda napisała.

Zmieniony przez - azzi w dniu 2011-11-08 14:24:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To zależy jak się czujesz po takich ilościach jedzenia. Oczywiście można kombinować zgodnie z rozkładem, wybierać produkty z większą ilością tłuszczu, bo wychodzi mniej objętościowo ale też ciężko pchać w siebie i żeby się ulewało przez cały dzień

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-11-08 14:26:31

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Tylko muszę sie przyznać do tego, że ja zawsze ćwicze raniutko i do tego na czczo. Nikt mnie nie namówi i nie przekona, że należy jeść śniadania a ja wiem swoje. Lepiej mi się ćwiczy na pusty żołądek, mam wbrew opiniom więcej siły. Po posiłku jest mi ciężko, mam zgagę i tak w ogóle mi nie pasuje. Zaraz po siłowni jestem strasznie wygłodniała i wtedy mogę rozpocząc jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Z drugiej strony o której ja bym musiała wstawać, zeby zjeśc śniadanie i na 6 rano być w siłowni???? To się nie kalkuluje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to bzdura, powinnas zjesc cos chociaz melego, ciezkiego treningu nie zrobisz w ten sposob , na czczo mozesz sobie aerobowac jak dotychczas ale na energie nie ma co liczyc
A przekonywac cie nei mam zamiaru tylko tez przerobisz ten trening na aero i efekt pojdzi esie pultac amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
rudzilla
Nikt mnie nie namówi i nie przekona, że należy jeść śniadania a ja wiem swoje.


co to za podejscie??? duzo rzeczy robilas do tej pory 'po swojemu' a mimo tego dalej sie odchudzac musisz
to cos jest nie tak he?
przed treningiem silowym MUSISZ cos zjesc, nie ma opcji, moze to byc koktail z owocu i bialka, jajko na twardo z chlebem... cokolwiek

ja sie dziwie ze Obli Cie ostro nie opierdzielila za takie pomysly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Ale skoro trzeba godzinę przed treningiem to o której ja mam wstać ???? Z kolei naprawdę cieżko mi coś zjesć zaraz jak wstanę bo wszystko rośnie mi w ustach. Mogę obiecać, że wypiję małą activię :) A przynajmniej się postaram ok????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja to aż wam zazdroszczę, nigdy nie dopychałam i zawsze mogłabym zjeść więcej . Aż mi się w pale nie mieści, że to się komuś nie mieści w żołądku...Dlatego warzywa mi życie ratują...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
To może lepiej kupić białko i je spijać z samego rana co??? Skoro tylko jadło w płynie wchodzi w rachubę????
Co do jedzenia to ja też mogę sporo zjeść gdy mam wolne i jestem w domu ale pracując w takim miejscu jak ja to niestety wiecznie brak czasu a jak coś się dzieje to już w ogóle nie mam o czym marzyć.....
Dziś już widzę, że jest lepiej jeśli chodzi o kaloryczność i ilosć oraz jakość posiłków.
Dodam też że jestem leniuchem jeśli chodzi o tworzenie posiłków więc często robię coś w większej ilości żeby było na kilka dni a jak będą pojawiać się bułeczki to też z czystego lenistwa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
masz blender? jesli nie to b dobra inwestycja
ja kiedy mam do pracy na 6 rano tez nie chce tracic czasu na przygotowywanie jedzenia bo lubie pospac , zalewam owsiane wrzatkiem na noc, rano wstaje wrzucam do blendera z bananem/truskawkami/jagodami, olejem kokosowym i miarka odzywki w 5min 500-600kcal zrobione i zjedzone

jedz dziewczyno sniadania, sama sobie krzywde robisz

ps. i przestan z tym lenistwem, bo od niego dvpa rosnie

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-11-08 16:48:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czas wziąć się za siebie :) Początki metamorfozy - redukcja wagi

Następny temat

Redukcja by Karniak ;]

WHEY premium